Бути дорослим – це означає взяти відповідальність за своє життя

Всі ми час від часу потребуємо допомоги і в цьому немає нічого поганого чи недостойного, інший варіант, коли люди вважають, що їм всі зобов’язані допомагати, а якщо відмовляють, то одразу потрапляють у чорний список.

Нещодавно я зустріла свою шкільну подругу, Юлю, ми не бачилися років 10 певно, а тут випадково перетнулися в черзі у кав’ярні, якщо ми обоє хотіли випити кави, то вирішили разом і прогулятися парком, давно ж не бачилися, цікаво було дізнатися як склалося життя одне одного, але Юля явно була чимось пригнічена.

Як виявилося в неї все не ладяться відносини з батьками чоловіка. Вони одружені вже 6 років, виховують сина Марка, йому 3 роки і вони працюють зранку до ночі, Юля програміст, тому може працювати дистанційно і зазвичай по ночах, бо іншого часу немає. Це все заради того, щоб купити власне житло. В чоловіка Юлі є менший брат, він теж одружений, має двох синів, дружина вже 6 років у декретній відпустці, а брат має тимчасові підробітки. Свекруха зі свекром постійно більше допомагають родині брата, бо ж їм більше потрібно, їм не вистачає грошей.

Останньою краплею стала купівля батьками чоловіка квартири для меншого брата, в мене одразу питання, чому завжди все їм, бо ми і так заробимо на свою родину, так ми для цього щось робимо, я забула, що таке нормальний сон, натомість брат чоловіка працює місяць через два, вони ж обоє дорослі, нехай би думали як будуть утримувати своїх дітей, а не як завжди – попросити у батьків ще й ображатися, якщо тобі відмовляють.

Вчора при зустрічі з батьками я не втрималася і все висказала, що в них два сина і якщо допомагати, то обом. Ми з ніг падаємо аби заробити якісь кошти, а ваш менший син взагалі не напружується, ви ж завжди допоможете. Власне ми дуже посварилися з батьками.

Я не вимагаю, щоб нас утримували, але всі дорослі люди і мають якось думати як будуть будувати своє життя, а не чекати всього готового.

Тепер я стала поганою невісткою, але мені здається, що діти мають бути рівними для батьків і коли в нас буде друга дитина, то ми все для робитимемо по рівну для них, по справедливості.

Вислухавши Юлю, я повністю її підтримала, бо вона була права, а брат її чоловіка просто лінивий і користується добротою батьків. Особлива характеристика дорослої людини – це вміння відповідати за своє життя.

Оцініть статтю
NewsRegion
Бути дорослим – це означає взяти відповідальність за своє життя