Чому люди так хочуть бути на когось схожими, невже не простіше і не краще лишатися собою?

Чому люди так хочуть бути на когось схожими, невже не простіше і не краще лишатися собою? Ми всі різні, унікальні і в цьому полягає неймовірна людська особливість.

Дуже шкода, що для більшості людей основною розвагою є перегляд різноманітних телепередач зі знаменитостями, отак дивишся на них і хочеться так само, щоб і одяг красивий, і вечірки, веселощі різні, любов пристрасна, так щоб на всю країну. Але чомусь мало хто усвідомлює той факт, що це лише екранні образи, які створені для того, щоб подобатися, а за ними стоять такі ж прості люди з непростими долями, зі своїми проблемами.

Зараз якась тотальна манія на популярність, всі хочуть бути знаменитими, щоб розкішне життя і байдуже чим займатися, блогери, тік-токери, інстаграми і все тому подібне. Я нічого не маю проти самовираження, це добре, проте останнім часом прослідковуються не зовсім здорові тенденції.

Моя подруга просто одержима бажанням стати відомою, мати багато підписників, а потім і багатого чоловіка знайти, але чесно кажучи, вона такою дурнею займається, якісь беззмістовні відео знімає і постійно дивується, чому слава до неї все не приходить, а відповідь, насправді, дуже проста. Більшість відомих людей стали знаменитими не через те, що зареєструвалися в якійсь соцмережі чи почали вести свою сторінку, ні, вони спочатку своїми зусиллями досягнули успіху, будь-то співаки, актори чи інші якісь артисти, а потім вже зі своїм досвідом прийшли в мережу. А ми хочемо пострибати перед камерою і очікуємо всесвітнього визнання. Це так не працює. Є винятки, коли популярність приходить неочікувано, але зазвичай, вона так само швидко і гасне. А ще дивують дівчата, які думають, що знявши декілька ефектних сторіс, вони покорять серце якогось неймовірно багатого і красивого холостяка, я вас розчарую, успішний чоловік хоче бачити біля себе таку ж успішну і самодостатню жінку, тому не тіште себе ілюзіями.

Найкращу пораду, яку я можу дати, так це постійно займатися своїм саморозвитком і тоді ви обов’язково досягнете успіху. А з успіхом прийде і визнання, лише в такому порядку. Тому замість того, щоб сьогодні зняти черговий беззмістовний ролик як ви потягуєтеся в ліжку, зробіть якусь хорошу справу або просто почитайте книжку, повірте, це принесе набагато більше результату.

Удачі всім і нехай ваші мрії стають реальністю.

 

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Чому люди так хочуть бути на когось схожими, невже не простіше і не краще лишатися собою?