Для кого ваш зовнішій вигляд більш важливий: для оточучих чи для вас самих?

Хто щоб там не говорив про те, що основне, яка людина всередині, важливий тільки внутрішній світ, а зовнішність – це лише швидкоплинна характеристика, я не проти цього, але є одне але, погодьтеся, ми всі хочемо бути красивими і нам приємно, коли навколо нас краса.

Будьмо чесними, ми швидше звернемо увагу на красиву і доглянуту жінку, з манікюром і макіяжем, стильно одягнену, ніж на сіру і непомітну дівчину, для того, щоб пізнати душу людини, спочатку потрібно просто познайомитися і зовнішній вигляд тут відіграє не останню роль.

Чому власне я почала цю тему, розумію, що можу зустріти дуже багато критики в свою сторону, але і мовчати теж не хочу.

Вчора я зустрічалася зі своєю подругою, вона вже два роки як одружена і має синочка, йому лише рік, тому подруга  в декретній відпустці і як таких власних коштів зараз не має, і коли постало питання, щоб чоловік дав гроші на догляд за собою, то у відповідь почулося, що вона і так красива, та й тим більше, що вона зараз вдома сидить з дитиною, для чого їй ці всі салони, це ж такі витрати.

Моя подруга неймовірна красуня і будьмо чесними, саме це колись привернуло увагу її майбутнього чоловіка. Але в наш час, щоб підтримувати хороший вигляд, потрібно чималі кошти, краса потребує як мінімум фінансових жертв.

Після народження дитини все змінилося, часу зовсім не було на догляд за собою, та й чоловік коштів лишніх не виділяв, ні в хорошу перукарню сходити, ні на манікюр. Він же сказав, що любитиме її і таку, але справа не лише ньому. Питання чи ти сам себе любитимеш? Нам дуже важлива власна самооцінка, а вона напряму залежить від зовнішнього вигляду. Та й 2-3 години в салоні це ще й спосіб відпочити від домашніх турбот. Коли кажуть, що жінка в декреті нічого не робить, а лише відпочиває, то хотіла щоб і ви так повідпочивали, зранку до ранку.

Красивий вигляд жінки не лише чоловікам потрібний, це більше важливо для самої жінки, для її впевненості і самооцінки. Тому, коли ви хочете бачити біля себе красивих і стильних жінок, то будьте готовими за це платити.

Можливо ви маєте іншу точки зору і будете вважати, що ми маємо любити душу, а не красиву оболонку, бо рано чи пізно краса мине і з людиною не буде про що поговорити, так, ви праві, але що поганого в тому, щоб хотіти бути кращим, красивішим, дивитися на себе  в дзеркало і захоплюватися собою, йти по вулиці з гордо піднятою головою, а не ховатися за своєю невпененістю.

Я все-таки за те, що людина має бути красивою і внутрішньо і зовнішньо, все має бути в гармонії, це основне, це запорука любові насамперед до себе, а вже потім до всіх інших.

А як ви вважаєте, все-таки зовнішній вигляд важливий для оточуваних чи це все другорядні речі, чи можливо те, як ви виглядаєте більше важливе для вас самих?

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Для кого ваш зовнішій вигляд більш важливий: для оточучих чи для вас самих?