Добре так одружуватися, коли батьки повністю утримують вашу родину

Зараз все не так, як колись, немає обмежень та умовностей, люди мають свободу вибору. Хтось обирає для себе тихе спокійне життя, все правильно, все традиційно. Для когось є нормою спільне проживання без будь-яких штампів і офіційних документів. Інші обирають життя для себе, ніякої сім’ї. Будь-який з цих варіантів нині вважається нормою.

Але поговорити сьогодні хотіла не про це, а про трошки інші речі, які теж стосуються сім’ї. В моєї хорошої знайомої нещодавно одружився син, він ще досить юний, але стримати його ніхто від такого кроку не зміг, та й чи потрібно, все-таки це його вибір.

Молодому хлопцю лише виповнилося 20 років, а його дружині лише 19 років і проблема не у віці, хочуть створювати сім’ю, то нехай, зараз немає ніяких упереджень до віку чи чогось іншого, але ж сім’я – це насамперед про відповідальність і не лише за себе, а й за іншу людину.

Ситуація в моїх знайомих наступна: батьки повністю оплатили весілля молодятам, в якості весільного подарунку презентували молодій родині автомобіль, при цьому ні хлопець, ні дівчина і не працюють, і щось не дуже зайняті пошуком роботи. Добре так одружуватися і сидіти у батьків на шиї, щоб ті оплачували і житло, і проживання, і інші розваги. Батьки сину відмовити не можуть, бо він у них одна дитина, а він і користується добротою батьків, але як довго це буде тривати? А коли з’являться діти, то батьки теж все робитимуть за сина.

Ось в тому проблема сучасності. Байдуже який вибір сімейного життя ти обереш, справа не в офіційних штампах, а у твоєму відношенні, ти маєш бути готовим до сім’ї, а це передбачає в тому числі  і фінансові зобов’язання, і вирішення проблем. В іншому випадку для чого одружуватися, щоб що, бути просто одруженим і через декілька місяців розлучитися?

Моя порада, ідіть завжди за своїм серцем, але прислухайтеся інколи і до здорового глузду. Знаєте як кажуть: гаряче серце і холодний розум.

Щоб там не було і як не склалося ваше життя, намагайтеся жити по совісті і бути щирим, насамперед перед самим собою, а сім’я це дуже добре, але добре подумайте перед тим як зробити такий важливий крок у вашому житті. Адже звичайно так само як одружитися, можна і розлучитися, але ви можете втратити дуже цінну річ – час. Тому бережіть себе і будь розсудливими у своїх вчинках.

Оцініть статтю
NewsRegion
Добре так одружуватися, коли батьки повністю утримують вашу родину