Добрий день, а ми до вас у гості

Родичі це дуже добре, але як показує життя, краще, коли вони на відстані. Я все до тями не можу прийти після останнього візиту своїх родичів усім сімейством минулого місяця.

Власне, ми живемо у столиці, маємо двокімнатну квартиру, у нас невеличка сім’я, я, чоловік і наша донька Марія. Київ непросте місто, тут все розписано по годинах і непередбачувані сюрпризи не завжди вписуються в розпорядок денний. От як наприклад, неочікуваний приїзд родичів, попередили вони нас уже, коли сіли в потяг, сюрприз так сюрприз. Приїхала тітка зі своєю родиною, чоловіком та двома дітьми на вихідні, хочуть погуляти столицею і відпочити.

Ну  нехай, все-таки родичі, не відмовляти ж, але все було не так просто. Перший вечір був дуже шумний, зустрілися, повечеряли та й лягли спати. На наступний день була запланована розважальна програма, зоопарк, аквапарк та атракціони розваг, а тепер основне, ми маємо їх всюди супроводжувати та ще й оплачувати всі розваги, вони ж у гості приїхали. Моєму обуренню не було меж, мало того, що всі вихідні були зіпсовані, то ще й ми маємо все це оплатити.

Найцікавіше, що самі вони приїхали без жодного подарунку, а ми маємо зустріти з усіма почестями. От саме в такі моменти я думаю, що родичі це дуже добре, але коли вони далеко. Не подумайте, що я така негостинна або погана людина, просто всі ми дорослі і маємо поважати життя інших людей, а таке безтактне і користувацьке відношення я ніколи не терпітиму. На наступний день наші родичі поїхали додому, а ми видихнули з полегшенням.

З того візиту минуло вже декілька тижнів, тітка навіть жодного разу не зателефонувала, не подякувала, хоча б заради пристойності, а я з полегшенням видихнула, що це все закінчилося. Тепер ми з чоловіком плануємо новий відпочинок, але цього разу точно не вдома, а то знову неочікувано гості навідаються, другого такого відпочинку я не витримаю.

Любіть свою рідню, але, будь ласка, поважайте їхні особисті межі, всім добра.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Добрий день, а ми до вас у гості