Думав, що це була любов, а тепер доводиться вирішувати проблеми через юриста

Чи це світ так змінився чи люди в ньому стали якимись холодними та байдужими. Не розумію, але те, що моя картину світу в якийсь момент почала руйнуватися, це факт.

Мені 30 років і хоча сім’я завжди була для мене пріоритетом, зараз я розлучений.

Я одружився, коли мені було 22 роки, це була любов, як я тоді думав – справжня. Все ніби в кіно, ми познайомилися на весіллі у знайомих, вона зловила весільний букет, а я сказав привселюдно, що через рік вона стане моєю дружиною і не обманув. Через пів року я запропонував їй руку і серце, вона одразу погодилася, а далі все як у всіх, зіграли пишне весілля, поїхали у медовий місяць, а повернулися вже втрьох, через 9 місяців я став батьком донечки. Дружина лишилася в декреті, а я, як справжній голова сім’ї заробляв гроші. Через два роки наша родина поповнилася синочком, ми були щасливі, власне я думав, що ми були щасливі. У нас ніби все було добре, але якось так формально, ніби ми виконували роль чоловіка і дружини, роль батьків, добре виконували, але у цьому всьому не було ніяких почуттів. Через декілька років все стало зовсім погано. Діти вже ходили до садочка, дружина на роботу не повернулася, я й не наполягав, мала право відпочити після стількох років домашніх клопотів з дітьми. Проте відпочинок у неї виявився зовсім не такий як я собі уявляв, коли одного разу я вийшов на робочу зустріч під час обіду і у вітрині кафе побачив свою дружину з іншим чоловіком, на столі лежали квіти, мені багато що стало зрозумілим, і її поведінка, і холод між нами. Вирішив не влаштовувати ніяких скандалів посеред вулиці, це як мінімум недостойно, розмову було перенесено на вечір. Я повернувся з роботи, на столі чекала холодна вечеря, діти вже спали, дружина монотонно гортала стрічку новин в телефоні.

-Привіт, люба. Як твої справи? Чим сьогодні займалася?

-Та нічим особливим, відвела дітей в садочок, а потім поїхала по магазина скупитися на вихідні, а то вже геть всі запаси скінчилися. Ти чому запитуєш? Якось не схоже на тебе.

-Та-так, я сьогодні просто бачив тебе, хотів привітатися, але ти була дуже зайнята.

Погляд дружини змінився, вона зрозуміла, що я маю на увазі. Той вечір був дуже важкий для нас обох. Виявилося, що вона вже пів року зустрічається з тим чоловіком і хоче бути з ним.

Того дня для мене все було новиною, життя перевернулося з ніг на голову.

Ми р0злучилися, я лишив квартиру дружині, оскільки діти лишалися з нею і регулярно допомагав фінансово. Та дружині моїй було все  мало, вона почала забороняти мені бачитися з дітьми, мовляв я мало даю грошей і це при тому, що офіційні ал1менти значно менші за ті суми, які я перераховую. Почався ш4нтаж з боку дружини, цього терпіти я точно не мав наміру і тепер хочу врегулювати наші відносини офіційно через юриста.

Але я все ніяк не можу зрозуміти як ми могли стільки років прожити і я зовсім не пізнав свою дружину, що вона за людина. Ось так живеш, плануєш майбутнє, а тут такий сюрприз.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Думав, що це була любов, а тепер доводиться вирішувати проблеми через юриста