Хотів зробити хорошу справу, думав повернеться потім мені добром. Не так сталося, як гадалося.

Ви вірите, що у нашому житті всі випадковості невипадкові?

Трапилася якось зі мною одна історія. Були вихідні, я дуже їх чекав, мав грандіозні плани на відпочинок після тяжкого трудового тижня, хотів виїхати за місто, подихати свіжим повітрям.

Тільки сів у машину і завів мотор як у вікно постукала сусідка з проханням чи не міг би я відвезти її на дачу, тут зовсім недалеко, а то вона з сумками, а син зараз у відрядженні. Я не дуже хотів, але відмовляти було некрасиво, та й подумав, що зроблю хорошу справу, вона повернеться потім мені добром. Не так сталося як гадалося.

Лиш ми виїхала, сусідка сказала, що їй потрібно ще в магазин, чекав я її там цілу годину, а як виявилося до дачі їхати не зовсім близько, а більше години і райони там не дуже освоєні і що видумаєте, в мене закінчилося пальне по дорозі назад, заправки ніде не було і я ще дві години намагався зупинити машину, щоб хтось поділився б зі мною пальним.

Врешті-решт, після обіду я повернувся нарешті додому, втомлений, злий, їхати за місто вже не було коли. Я заварив собі каву і задумався про карму, щось вона не спрацювала сьогодні, я так хотів зробити добру справу, а в результаті – добру справу цю недооцінили, а сприйняли як належне, ще й втратив можливість відпочити, більше того, ще більше втомився.

Ось тобі карма!

Оцініть статтю
NewsRegion
Хотів зробити хорошу справу, думав повернеться потім мені добром. Не так сталося, як гадалося.