Кохана людина завжди найкрасивіша

Який він ідеальний чоловік, певно в усіх постає образ голівудського красеня, високий, білосніжна усмішка, спортивне тіло, але це перша секунда, потім ми згадуємо когось менш ідеального зовнішньо, але такого близького. Насправді, краса досить своєрідне явище і вона не буває універсальною, красивими людей робить любов.

Як часто ви слухали розповіді про неймовірно привабливих других половинок, а при фактичній зустрічі було те саме відчуття: очікування – реальність.

Так було і в мене, коли я познайомилася з Ігорем, він був для мене ідеальним, здається  я зависла на деякий час, він підійшов, привітався, а я не могла і слова вимовити, просто дивилася в його глибокі блакитні очі, він посміхнувся, я почервоніла. Здається 30 років, а соромлюся як маленька дитина. Ми ще довго стояли мовчки і просто дивилися один на одного, ніби вивчали кожну частинку тіла, кожну зморшку. Ігор порушив цю тишу і запросив на каву, після того дня ми більше не розлучалися, я була такою щасливою.

Коли хтось мене питав за мого хлопця, я говорила, що він просто неймовірний, ідеальний красень, блакитні очі, темне волосся, красива усмішка, ніжні руки і коли мої подруги нарешті познайомилися з Ігорем, то були трохи здивовані.

-Це точно той Ігор, якого ти так описувала, бо щось він зовсім не тягне на звання ідеального красеня. Низького зросту, в окулярах, волосся темне, але жило своїм життям, та й взагалі, він певно далекий від спорту.

Я була здивована почутим, а потім до мене прийшло розуміння, що ми самі робимо людей красивими для себе. Немає нічого ідеального, в кожного свій ідеал краси. Я закохана і мені подобається все в цій людині, всі його недоліки для інших, а для мене – це ідеальне співпадіння.

Комусь подобаються високі, комусь низькі, комусь худорляві, а комусь, щоб в тілі, брюнети, блондини. Всі ми різні і не потрібно гнатися за якимись еталонами краси, їх просто не існує.

Тому, будь ласка, не створюйте собі обмежень і не малюйте ідеальних картинок, як в глянцевих журналах, а просто живіть і беріть своє, того, що прагне ваше серце, а не нав’язує суспільство.

Хтось скаже, як я могла в нього закохатися, я просто промовчу і дозволю собі бути щасливою, не залежно від думки людей, дозволю бути коханою.

Так часто буває як друзі, родичі відмовляють від стосунків або одруження, тому що на їхню думку партер нед0стойний, не такий зовнішньо, не з такої родини і під тиском оточення ви приймаєте невірне рішення і цим самим руйнуєте своє життя. Так, потім ви знаходите еталонного красеня, у вас красиві фото, але кожний вечір ви тонете у своїй сам0тності. Всі кажуть, що вам так пощастило у житті, а ви через силу мило посміхаєтеся і киваєте головою.

Будьте собою, не слухайте інших у виборі свого кохання, єдиний порадник тут – ваше серце. А кохана людина завжди найкрасивіша.

 

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Кохана людина завжди найкрасивіша