Коли ми приїхали до батьків у гості, то нас чекала новина, що проживши разом 23 роки, мої батьки розлучаються, тато знайшов іншу жінку і йде з родини. Мама недовго сумувала і теж знайшла собі нового чоловіка, але її вчинки останнім часом дуже насторожують мене.

Зазвичай у людей бувають необдумані рішення і вчинки у молодості, але у моєї мами все навпаки, вона завжди була дуже розсудливою і виваженою людиною, ніколи нічого не зробить, декілька разів не обдумавши всі можливі наслідки, але зараз їй 47 років і вона щось взагалі почала чудити, навіть не знаю як її стримати.

Виросла я щасливою дитиною, батьки мене дуже любили і ніколи нічого для мене не жаліли, ні одягу гарного, ні кращих репетиторів. Закінчивши школу, поступила в університет, там зустріла свого майбутнього чоловіка, він був аспірантом на кафедрі, наші відносини дуже швидко зав’язалися і ми почали жити разом, а через рік зіграли весілля.

Не зважаючи на свій молодий вік, я була дуже сімейною людиною і хотіла дітей, тому через рік наша маленька сім’я поповнилася синочком. У нас все було добре.

Тим часом щаслива родина моїх батьків почала потихеньку руйнуватися. Коли ми приїхали до батьків у гості, то нас чекала новина, що проживши разом 23 роки вони розлучаються, тато знайшов іншу жінку і йде з родини. Для мене це було справжнім ш0ком, адже я завжди вважала, що у нас була ідеальна родина, а виявилося, що це все красива картинка.

Тато пішов жити зі своєю новою дружиною у квартиру, яка лишалася йому від бабусі, а нашу лишив для мами.

Мама спочатку сумувала, а потім я дізналася, що недовго вона плакала за татом і у нашій сімейній квартирі вже живе інший чоловік, молодший за маму на 10 років, оце так пристрасті.

На вихідні я приїхала до мами у гості, щоб хоча б познайомитися з нових маминим залицяльником, але він мені зовсім не сподобався, якийсь він був підозрілий. А коли я дізналася, що мама хоче продати нашу трикімнатну квартиру і купити маленьку квартирку в центрі, в новобудові, то взагалі не розуміла, що відбувається. Я припускала, що цей новий чоловік, хоче відібрати у мами квартиру, я намагалася пояснити це все, але мене ніхто не слухав, мама просто говорила, що вона дуже щаслива і вона хоче бути разом з ним.

Розумію, що потрібно взяти цю справу під свій контроль, бо мама може наламати дров і на старість років лишиться без житла.

Враховуючи, що я маю частку у цій квартирі, то без моєї згоди її ніхто не зможе продати, але на всякий випадок вирішили проконсультуватися з адвокатом  і зібрати всі необхідні документи, бо зовсім не зрозуміло чим все це може закінчитися.

Але так сиджу і розмірковую, хто б міг подумати, що так складеться життя, що родина розпадеться, а мені доведеться боронити маму від якогось альфонса-пройдисв1та.

На вашу думку, маму дійсно потрібно захистити чи це просто мої страхи і вигадки, насправді мама хоче бути щасливою, а різниця у віці не завжди говорить про якісь підступні наміри, можливо той чоловік дійсно кохає її і хоче як краще, але дуже вже все підозріло. Все одно спостерігатиму за всім, що там відбувається.

Оцініть статтю
NewsRegion
Коли ми приїхали до батьків у гості, то нас чекала новина, що проживши разом 23 роки, мої батьки розлучаються, тато знайшов іншу жінку і йде з родини. Мама недовго сумувала і теж знайшла собі нового чоловіка, але її вчинки останнім часом дуже насторожують мене.