Коли ви створюєте нову сім’ю у вас може виникати багато проблем, основне, щоб ви не мовчали про них, а завжди обговорювали усе.

х життя не стоїть на місці, все міняється, стають іншими і підходи до стосунків і до так званої створення традиційної родини. Зараз уже нікого не здивуєш цивільним шлюбом, шлюбним договором, роздільним бюджетом або татом в декреті. Це дуже класно, це рівність незалежно від статі. І байдуже чи одне у вас прізвище і чи ви взагалі одружені, якщо при цьому ви щасливі, щасливі ваші діти, то все інше просто немає значення.

Але не всі хочуть приймати нові правила життя. Є люди, які досі вірять в традиційний інститут родини, коли чоловік голова сім’ї, а жінка – берегиня домашнього вогнища. Він сильний і стіна для своєї сім’ї, вона ніжна і тендітна дружина і мама. Я не кажу, що це погано, якщо обох влаштовує такий порядок речей, то немає проблем, але от для мене це вже не зовсім важливо, я люблю свободу.

Я познайомилася з Андрієм під час робочої зустрічі, ми одразу зустрілися поглядами, було трошки ніяково, але від цього ще більш мило, ми почали зустрічатися, в нас був неймовірно романтичний квітково-цукерковий період і через пів року я отримала пропозицію руки і серця, я була щасливою і сказала «так», але вже з перших кроків підготовки до весілля у нас почали виникати розбіжності, але це були дрібниці, ми кохали один одного і це найголовніше.

Справжні проблеми з’явилися, коли ми віднесли документи в РАЦС і на питання, яке прізвище буду брати, я відповідала, що лишу своє, у Андрія очі стали неймовірно великими, я аж перелякалася.

-Як це ти лишаєш своє прізвище? Ми ж створюємо родину, у нас все спільне, а діти? Яке в них буде прізвище?

-Чому ти починаєш робити проблему, я завжди хотіла лишити своє прізвище, це мій вибір, він ніяк не впливає на моє відношення до тебе, я тебе люблю, а діти носитимуть твоє прізвище. І взагалі, давай перенесемо цю розмову додому, зараз не час.

Ми мовчки повернулися додому. Кожний був у своїх думках.

Ну скажіть, будь ласка, що зміниться від того, яке в мене буде прізвище, я так само кохатиму чоловіка, просто це моє бажання і я вважаю, що маю на це повне право.

Як ви вважаєте чи вливає на щось те, яке прізвище у жінки. Чи для чоловіка це якесь приниження, коли дружина не бере його прізвище. Не розумію, кому яка різниця. Основне, щоб ви любили і були коханими, а решта, то такі дрібниці. Тому якщо у вас виникають якісь такі проблеми, не мовчіть, обговорюйте все і ви обов’язково знайдете вихід. Власне ми з Андрієм так і зробили, обговорили що кого турбує і прийшли до спільного рішення, я лишаюся зі своїм прізвищем, а діти будуть мати прізвище чоловіка.

Оцініть статтю
NewsRegion
Коли ви створюєте нову сім’ю у вас може виникати багато проблем, основне, щоб ви не мовчали про них, а завжди обговорювали усе.