Любіть сьогодні, дозвольте собі просто жити, тут і зараз!

Хто ж не хоче кохати і бути коханим? Хто не хоче, щоб один раз і на все життя, у злагоді і горі. Проте, на жаль, наші бажання не завжди стають реальність або принаймні не одразу.

Кожний раз закохуючись ти віриш, що це і є справжні почуття, які триватимуть вічно, та після такого злету зазвичай дуже боляче падати, а розбите серце дуже важко зібрати до купи.

Я кохав і був найщасливішим чоловіком у світі, та, на жаль, недовго. Кажуть, що любов живе три роки, так от моя ледь рік витримала і проблема не в зраді та обмані, а як часто кажуть – не зійшлися характерами. Після останнього такого свого розриву я зрозумів одну істину, потрібно вчитися відпускати, інколи це просто не твоє і лише тоді ти звільниш місце у своєму серці для нового.

Ця думка до мене прийшла не одразу, я не міг відпустити людину з якою уже планував все своє життя і хоч мій розум підказував, що все закінчено, серце як і раніше давало вказівки – повернути все назад. Як результат, негативні емоції, розбите серце, розчарування і повна недовіра до людей, ти постійно очікуєш, що лише почнеш відкриватися – тебе одразу хтось образить.

Друзі, це велика помилка, яку ми всі робимо і в тому числі я. Лише після того як я відпустив свої останні стосунки і образи та відкрив серце для нових почуттів – я одразу їх отримав, але тепер я ціную кожну хвилину проведену разом, я не забігаю наперед, а живу тут і зараз, бо це так прекрасно, а взавтра – буде завтра.

Любіть сьогодні, не ховайтеся за образами, а дозвольте собі просто жити, кожною секундою, а взавтра – буде взавтра!

Оцініть статтю
NewsRegion
Любіть сьогодні, дозвольте собі просто жити, тут і зараз!