Мій хлопець вирішив познайомити мене зі своїми батьками, я трохи хвилювалася, бо розуміла, що так чи інакше – це буде певна перевірка, чи достойна така проста дівчина як я їхнього сина? Але все змінилося, коли я розповіла чим займаюся і що цікавить мене в житті.

Я і подумати не могла, що мені доведеться доводити своє кохання не лише чоловіку, а й його батькам.

Розкажу все по порядку. Я виросла не в багатій родині, жили ми скромно, але я ніколи не скаржилася, тому що мала набагато цінніші речі, любов і підтримку своїх батьків, які дали мені все найкраще, що тільки можна було. Мені прищепили любов до читання, до творчості, як результат, я закінчила школу з відзнакою і поступити в університет на державну форму, буду перекладачем.

Коли я була на другому курсі, то познайомилася з Максимом, він був красивий і доглянутий, брендовий одяг, дорога машина, спочатку я трохи соромилася, бо не мала такого достатку і відчувала, що не рівня йому, але коли ми почали спілкуватися, то все стало на свої місця. Він був багатий не тільки матеріально, але й духовно, він повністю розділяв мої захоплення творчістю.

Два роки ми зустрічалися і це був прекрасний час, невдовзі Максим познайомив мене зі своїми батьками, я трохи хвилювалася, бо розуміла, що так чи інакше – це буде певна перевірка, чи достойна така проста дівчина як я їхнього сина, але Максим мене заспокоїв, сказав, що кохає мене таку, яка я є.

Перша зустріч з батьками була напруженою, чого лише вартував сам прийом, стіл сервірований в кращих англійських традиціях, добре, що мама ще в дитинстві навчала мене етикету поведінки, потім був цілий блок запитань про батьків і мій достаток, було дискомфортно, але вони змінили свою думку про мене, як тільки дізналися, що я володію трьома мовами, малюю і маю ще багато талантів. Вони сказали, що я їм дуже сподобалася і вони будуть раді зі мною частіше бачитися. Я успішно склала екзамен в невістки.

Після цього вечора я зрозуміла, що матеріальний достаток більше хвилює нас самих, ми боїмося, що люди сприйматимуть нас якось неправильно, якщо ми не покажемо їм певний фінансовий рівень, але це хибна думка, набагато важливіше хто ти є, твоє внутрішнє багатство і якщо ти всебічно розвинений і освічений, то не варто боятися, що хтось скаже, що ти не такий якийсь, нед0стойний. Тебе завжди оцінюють по твоїм заслугам.

В мене склалися дуже хороші відносини з батьками чоловіка, зараз ми активно готуємося до весілля і я точно знаю, матеріальний достаток не має ніякого значення там, де живе любов.

Часто так буває, що ми відмовляємося від свого щастя з фразами: «Я до неї не підійду знайомитися, вона ніколи не подивиться на такого як я, бідного хлопця» або навпаки. Не забороняйте і не обмежуйте себе, відчуваєте – значить, дійте!

Оцініть статтю
NewsRegion
Мій хлопець вирішив познайомити мене зі своїми батьками, я трохи хвилювалася, бо розуміла, що так чи інакше – це буде певна перевірка, чи достойна така проста дівчина як я їхнього сина? Але все змінилося, коли я розповіла чим займаюся і що цікавить мене в житті.