Моя дружина все ніяк не може налагодити відносини з моєю мамою і я опинився між двома вогнями

Добре, коли все спокійно і мирно у родині, але зачасту буває не так все безхмарно.

От і  в моїй родині в якийсь момент все пішло не за планом. Мені 35 років, вже майже 8 років як одружений, маю двоє дітей, кохану дружину. Ми познайомилися ще студентами, довго товаришували, але потім наша дружба переросла у щось більше і ми одружилися, а потім з’явився наш перший синочок.

Мою дружину звати Тетяна, вона дуже спокійна і вихована людина, але незважаючи на це, відносини з моєю мамою у неї одразу не склалися і тут проблема більше не в Тані, а в мамі. Дружина моя з небагатої родини, з маленького села, має ще двох сестер і брата. Тому для мами вона завжди здавалася недостойною, що дівчина з села може знати і яке виховання може бути у її дітей, та й бідна вона була, ні гроша не мала. Таню звичайно ображало таке відношення і опинившись між двома вогнями, я вирішив максимально обмежити їхнє спілкування, бо дружину я люблю, але і маму образити не можу.

Все було більш-менш спочатку, мінімум зустрічей, мінімум розмов, всі справи велися через мене, але коли у нас з’явилася дитина, все стало значно гірше, мама хотіла бачити внука, але вона не могла стриматися і постійно критикувала все, що робила Тетяна, не так тримає, не годує, не так колихає, а Таня і так цього не могла терпіти, а ще плюс гормональні зміни після вагітності – вони постійно сварилися. Дійшло до того, що Таня вказала на двері моїй мамі і якщо та хоче бачити внуків, то нехай приходить лише у моєму супроводі. Що я того вечора вислухав від своє мами, як її принизила моя дружина і тому подібне.

Що робити я не знаю, як їх примирити?

З однієї сторони є моя дружина, яку я безмежно кохаю. Вона подарувала мені сина і по факту, вона ні в чому не винна. З іншої сторони – моя мама, правильно чи неправильно вона себе веде, вона все одно моя мама і хоче теж найкращого і для мене, і для свого внука, просто методи у неї специфічні і як я не намагався їй все пояснити, вона стояла на своєму, не можу ж я маму вигнати з квартири, яку до того всього, вона колись нам подарувала на весілля.

Можливо ви щось порадите, як правильно вийти з цієї ситуації, щоб нікого не образити, бо я вже перепробував всі варіанти, а з кожним днем стає все гірше.

Мама щодня дзвонить з проханням побачити внуків, а дружина кричить, щоб до них у квартиру вона не приходила, так і беру на вихідні дітей і вожу до мами або на вулиці зустрічаємося, на так званій, нейтральній території.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Моя дружина все ніяк не може налагодити відносини з моєю мамою і я опинився між двома вогнями