Моя подруга така закрита, що останнім часом починає лякати мене

з роками я все менше і менше довіряю людям, не знаю чи проблема у мені, в моїй надмірній відкритості чи в закритості інших. Недарма кажуть довіряй, але перевіряй. Я завжди вважала, що дуже добре розбираюся  в людях, але ось мені вже 30 років і є люди, які зі мною більше 10 років, проте таке відчуття, що я їх зовсім не знаю.

До прикладу, в мене є подруга Надя, ми познайомилися ще на першому курсі університету і якось так все склалося, що ми так здружилися, спілкуємося і досі. Надя неодружена, та й взагалі своє особисте життя дуже приховує від усіх і від мене також, я навіть не завжди знала чи є в неї хлопець, чи не немає.

Я завжди про все розповідала Наді, ну не можу я тримати свої емоції в собі, але Надя завжди настільки стримана, що останнім часом вона починає мене лякати. Мені здається, що у неї є зараз молодий чоловік, але випитати якусь інформацію не вдається. Новиною для мене було те, що Надя зробила собі дві пластичні операції на обличчі і про цей факт я дізналася зовсім випадкового, коли без запрошення прийшла  в гості. Ще через якийсь період я дізналася, що вона купила нову квартиру і переїхала в інший район і теж приховала це, невже це така таємниця чи вона боїться, що можливо я за3дрити буду. То дуже тяжко спілкуватися з такою людиною, тим більше довіряти їй свої таємниці, коли ти не розумієш, що про тебе думає людина.

Не знаю чи довго ми ще будемо товаришувати, бо останнім часом через ці всі таємниці ми стали віддалятися. Останньою краплею була новина, що Надя одружилася і мені навіть не сказала, ну знаєте, такими подіями друзі  діляться, це ж така радість, але не для Наді.

Як ви думаєте, що робити в такій ситуації, просто жити і не зважати на таку поведінку, можливо людина вона така закрита чи краще розійтися кожний по своїй дорозі? Знаєте, які б відносини у нас не були, а я люблю її, при цьому всьому вона ніколи мені нічого поганого не зробила і завжди була десь поруч в потрібну хвилину, ось така дилема.

Друзі бувають різні, хтось приходить на тиждень, а хтось залишається на все життя, хтось завжди готовий підтримати мудрою порадою, а інший не словом, а ділом. Всі ми різні, головне, щоб все було щиро і чесно.

Справжніх друзів вам у житті.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Моя подруга така закрита, що останнім часом починає лякати мене