Моя сім’я – мої правила! Не дозволяйте іншим вмішуватися у ваші справи.

Мене звати Максим, мені 30 років, я одружений, вже 8 років, виховуємо синочка Данилка і все ніби спокійно було в нашій сім’ї, до певного часу.

Зі своєю дружиною ми познайомилися ще в студентські часи, я був на два роки старший і одразу закохався в цю красуню. Якось так сталося, що ми дуже швидко почали зустрічатися і моя Маша завагітніла, що вже робити, Маша пішла в декретну відпустку, а я паралельно з навчанням влаштувався на роботу в нічну зміну, було тяжко, але й батьки допомагали. У Маші була своя квартира, тому я переїхав до неї, вже економія на оренді. Весілля ми не робили, якось не до того було, просто розписалися і самі вдвох зробили собі романтичний вечір.

Життя не йшло, а неслося, в нас народилася дитинка, метушня і нерви, я з роботи намагався чим швидше бігти додому і допомогти з сином, бо розумів, що цілий день дружині сидіти самій з дитинкою теж не легко.

Син виріс, вже у першому класі, а дружина так на роботу і не вийшла, і навчання не завершила, хоча і можливість така з’явилася, коли Данилко пішов до садочка, але тут почали допомагати своїми порадами батьки Маші, мовляв ти і так сина народила і квартира твоя, то нехай чоловік, хоча б сім’ю утримує. І знаєте, так мені образливо стало, я всі сили витрачаю аби забезпечити достойний рівень життя для своєї родини, і машину купив, і на відпочинок два рази на рік всією сім’єю їздимо, а тут почути, що я якийсь лінивий і нед0стойний чоловік, бо квартиру власну не купив. Ну знаєте, сім’я це про підтримку і якби Маша хоч трохи допомагала б, вийшла на роботу і забезпечила хоча б свої потреби, то ми вже давно купили б нову квартиру.

На тлі всіх цих подій ми стали часто сваритися, вже і думки про р0злучення стали з’являтися, але шкода якось так все взяти і 3руйнувати за мить. Ось сиджу і думаю як правильно вчинити, як донести свої думки до дружини, бо її і люблю, але такого приниженн4 і знец1нення свої роботи я не терпітиму.

Ось така справа, родичі це добре і, дякую, їм за допомогу, але інколи потрібно дати змогу самостійно жити і не вмішуватися в чужі справи, а то вийде як у нас, вкинули іскру і все спалахнуло, що аж руйнуєтьс4 сім’я.

А що ви думаєте про поради родичів, слухати чи ні?

Оцініть статтю
NewsRegion
Моя сім’я – мої правила! Не дозволяйте іншим вмішуватися у ваші справи.