Моє бажання мати велику родину обернулося для мене нелегким випробуванням.

Я завжди хотів мати велику родину, так вже сталося, що не маю ні брата, ні сестри і дуже самотньо мені було в дитинстві, та й потім не вистачало підтримки близьких людей. Cім’я  для мене завжди була на першому місці, тому, коли в 22 роки я зустрів Марійку, то зрозумів, що це та дівчина, яка буде матір’ю моїх дітей.

Ми швидко одружилися і я дуже хотів дітей, але все якось не складалося, 7 років спільного життя, а дітей все не було. Ми вже і до різних лікарів зверталися, і різні обстеження проходили, сказали, що ми обоє здорові, але в нас якась несумісність, теоретично в нас можуть бути діти, але ймовірність невелика, альтернативним варіантом може бути використання репродуктивних технологій.

Ми недовго думали, вже 30 років, коли як не зараз і вирішили, що наважимося на цей крок. Був нелегкий період підготовки і ось перша спроба, результат – Марійка вагітна. Неймовірний день, я щасливий, дружина щаслива, але це не всі новини, ми очікували не одного, а трьох діток, так часто буває, коли застосовують допоміжні технології.

Вагітність пройшла загалом звично, як для трійні, останній триместр дружина була на збереженні і ось цей день настав, ми стали батьками трьох синів.

Далі розпочався непростий час, адже будь-яка маленька дитина це неймовірний кл0піт, а в нас все множилося на три. Тому радості батьківства ми не дуже відчували, часто с8арилися, втома і 8иснаження – все, що ми відчували. Так минуло два роки.

При черговій сварці, дружина видала зовсім неочікувані слова.

-Я взагалі не хотіла стільки дітей, це ти завжди хотів велику родину, от тепер і займайся. Найбільше, що я хочу, це десь втікти від вас, від цього постійного шуму і нескінченої роботи.

От тобі  і заява, звичайно я хотів дітей, але мені здавалося, що ми обоє цього хотіли, а тепер таке чую, мовляв ти хотів, то і твої діти.

Того вечора дружини довго не було вдома, вона повернулася десь близько 1-ї години ночі і мовчки лягла в ліжко, вона не спала і я не спав, ми обоє думали про наше життя і що робити далі.

А якби ви вчинили в нашій ситуації, всі завжди кажуть, що потрібно р0злучатися, якщо сім’я не складається, але троє маленьких діток, що з ними робити, ми двоє не справляємося, а один тим більше не зможе. Ось такі справи.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Моє бажання мати велику родину обернулося для мене нелегким випробуванням.