Ми не можемо бути разом, бо я занадто хороший для неї

Мені здається, що я ніколи не зрозумію жінок і я не хочу бути тією стереотипною людиною, але жіночу логіку я зрозуміти не можу.

Я зустрів Дашу на танцях, пішов за компанію з друзями, а там вона. Я одразу закохався, та й вона ніби відповідала взаємністю, я думав, що так не буває, так добре. Це була повністю моя людина, за характером, за манерою, здається, що я знав її все життя, така близька, така рідна. Ми гуляли вечорами, разом проводили час і я був такий щасливий, але недовго.

Я вирішив зізнатися Даші в свої почуттях і попросити її руку і серце. Той вечір не передбачав нічого поганого. Ми зустрілися як завжди, але Даша була якась відсторонена, я не придав цьому уваги, бо вона була з характером і такі перепади настрою їй були властиві.

В момент, коли я сказав, що люблю її, вона мене зупинила.

-Ні, не потрібно, не кажи цього. Ми не зможемо бути разом. Ти не розумієш, я не підходжу тобі, ти дуже хороший, добрий, турботливий і обов’язково зустрінеш ще свою людину, але це буду не я.

Потім була ще довга розмова про те, що я їй дуже подобаюся, але як друг. О, так, друг, це те, що я хотів почути того вечора. Моє серце було розбите. Більше ми не бачилися, вона почала уникати мене, а мені було боляче з нею говорити. Ми інколи вітаємо один одного в соцмережах, але тримаємося на дистанції. Не знаю, між нами така напруга, можливо нам просто незручно після того вечора, а можливо ми обоє маємо почуття і просто боїмося собі в цьому зізнатися.

Ось така сумна історія. А вам казали, що ви занадто хороший для стосунків? Може пора стати поганим хлопцем, як ви вважаєте?

Оцініть статтю
NewsRegion
Ми не можемо бути разом, бо я занадто хороший для неї