Ми вирішили пограти у “правду чи дію”, але не підозрювали чим це все закінчиться

Цілий день сьогодні не знаходжу собі місця, а все через вчорашній вечір.

У мого друга вчора був день народження, йому виповнилося тридцять років і він вирішив відсвяткувати цю дату з розмахом, спочатку всі сиділи у одному з найпрестижніших закладів, а потім вирішили продовжити вечірку і пішли всі на дискотеку.

Була п’ятниця, людей чимало, всі веселилися і тут почали відбуватися якісь незрозумілі мені речі.

На вечірці я був зі своєю дівчиною, точніше сказати нареченою, а мій друг зі свою подругою, вони зустрічалися майже рік і справа йшла до весілля. Вечір був у розпалі, ми танцювали, веселилися, на годинниках була перша година ночі і більшість гостей розійшлася по домах, але тільки не ми, сил у нас ще вистачало веселитися до ранку.

Хтось замовив білий танець і Даша, дівчина мого друга-іменинника, запросила на танець, я трохи знітився від такого запрошення, але моя дівчина якраз вийшла в дамську кімнату, друг підіймав черговий келих і я вирішив потанцювати з Дашою, це ж просто танець, подумав я, та й відмовляти якось було некрасиво.

Але Даша вела себе дуже дивно, воно міцно обійняла мене і почала щось шептати на вухо, музика була дуже гучною, я нічого не розумів і коли пісня завершилася, моїй радості не було меж, я відчув полегшення і чимдуж  повернувся до столика, якраз повернулася моя дівчина, на щастя, вона не бачила цього горе-танцю, я сів біля неї і міцно обійняв, але в цей момент мене пронизав погляд Даші. Я вже остаточно не розумів, що відбувається, але вирішив просто все відпустити і постаратися не звертати увагу на поведінку Даші.

Минуло ще десь півгодини, ми всі сиділи за столиком і вирішили розбавити наш вечір грою «правда чи дія». Був хід Даші і вона обрала дію, далі розпочалася основна історія того вечора. Даша піднялася, швидко підійшла до мене і поцілувала, у всіх  був однаковий вираз обличчя, ніхто не розумів, що сталося, Даша тим часом взяла келих з шампанським і зникла в натовпі.

Я сидів немов прикутий до стільчика, моя дівчина не зводила з мене погляду, а потім швидко піднялася і вибігла з закладу, я хотів її наздогнати, але мене зупинив друг, він хотів почути від мене якесь пояснення, але я сам нічого не розумів.

Я повернувся додому. Моя дівчина спала на дивані, я вирішив її не тривожити вже сьогодні, а поговорити про все, що сталося взавтра.

Але той ранок був тяжкий. Ясна річ, що мене одразу запідозрили у зраді з Дашою і як я не намагався пояснити, що я тут ні при чому і для мене це таке ж здивування як і для всіх, довести це було складно.

Даша того дня зібрала свої речі і з’їхала від мого друга без пояснень, більше її ніхто не бачив у місті. Через декілька днів напруга зменшилася, але ще довго відчувалося непорозуміння між нами, я не знав, що сказати і як довести свою непричетність до цієї всієї історії.

На вашу думку, як правильно повести себе у такій ситуації, як пояснити, що ти тут ні до чого? І куди поїхала Даша, чому нікому нічого не пояснила? Всі залишилися при своїх версіях того вечора.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Ми вирішили пограти у “правду чи дію”, але не підозрювали чим це все закінчиться