На вашу думку, що таке щастя і на скільки на це явище впливають гроші? І хто щасливіший, небагата людина в колі своїх близьких і рідних чи самотня людина в двох поверховому маєтку з вистриженим газоном?

Скільки людині потрібно для щастя, я про матеріальні цінності? Скільки грошей потрібно, щоб людина розслабилася і просто жила кожний день.

Хочу поділитися однією історією про моїх друзів. З Дашею я знайома ще зі школи, а з її чоловіком ми познайомилися вже, коли Даша почала з ним зустрічатися і одразу потоваришували, одне мене завжди насторожувало, їхнє постійне бажання розбагатіти і я ж не проти того, що люди мають якусь ціль, хочуть кращого життя, але коли метою є саме багатство, це вже неправильно, існує багато більш важливіших речей, ніж просто гроші.

Даша завжди хотіла мати кращий одяг, кращі речі, відвідувати кращі заклади і тут потрібно відмітити, що вона не просто хотіла, а і робила все для цього, перша її робота була у шістнадцять років, вона підпрацьовувала офіціанткою, та й власне ніколи без діла не сиділа.

Її чоловіка звати Роман, він явно був ідеальним варіантом для Даші, бо повністю розділяв з нею цілі на краще життя. Вони просто розписалися, не робили ніяких святкувань, бо збирали кошти на власне житло, а вже через рік купили квартиру, а потім і машину, але цього було недостатньо, вони і далі продовжували працювати по 12 годин на добу, щоб заробити все більш і більше коштів.

До тридцяти років вони купили великий двохповерховий будинок в передмісті, мали дві, останнього року випуску, машини, але і цього було мало, вони постійно працювали, вдома лиш ночували, а інколи і не ночували і поясніть мені, будь ласка, для чого ці всі гроші і багатства, якщо ти не маєш часу ними насолодитися. Коли я запитувала Дашу скільки вони планують в такому режимі працювати, вона відповіла, що їй подобається відчувати свою забезпеченість, але погодьтеся – це дивно. Гроші не можуть бути щастям, це лише засоби, які допомагають його досягнути.

Я не хочу бути моралісткою або тією людиною, яка скаже, що основна мета жінки – це діти або сімейне вогнище, але і багатство не зробить тебе щасливим, ще рік, два, а далі що?

На вашу думку, що таке щастя і на скільки на це явище впливає наш достаток? І хто щасливіший, небагата людина в колі своїх близьких і рідних чи самотня людина в двох поверховому маєтку з вистриженим газоном перед будинком? Певно в кожного своє щастя, але на моє глибоке переконання, це точно не гроші, та й взагалі, ніякі матеріальні цінності не можуть вас зробити істинно щасливими, лише сам0тніми.

А яка ваша думка з цього приводу? Цікаво було б дізнатися іншу точку зору.

Оцініть статтю
NewsRegion
На вашу думку, що таке щастя і на скільки на це явище впливають гроші? І хто щасливіший, небагата людина в колі своїх близьких і рідних чи самотня людина в двох поверховому маєтку з вистриженим газоном?