Не потрібно робити поспішних висновків, в кожного своє життя і свій шлях

Як часто ми говоримо: «Я б так ніколи не вчинив»? Ми не завжди знаємо, що спонукає людей говорити ті чи інші слова або робити саме такі вчинки, інколи вони здаються нам не достойними, але ми ніколи не можемо об’єктивно оцінити ситуацію, допоки самі не опинимося в тих умовах.

Якось, будучи в гостях, я почув одну незвичну історію.

Чоловік покинув дружину саму з маленькою дитиною і поїхав за кордон відпочивати. Такий варіант історії знали мої друзі, які почали різко засуджувати чоловіка, що він поганий і чоловік, і батько, хто так робить, багато друзів перестали з ним спілкуватися.

Але через декілька років я мав справу з цим чоловіком по роботі, він був юристом нашого партнера і він розповів мені свою історію.

Йому було 27 років, коли він зустрів свою дружину і одразу закохався в неї, пишне весілля, небідне життя, але все зруйнувалося в один вечір, коли чоловік раніше повернувся з відрядження і застукав свою новоспечену дружину з коханцем. Потім виявилося, що його дружина ще й вагітна, але дитина не його. Жити разом вони не могли, але вигнати на вулицю вагітну жінку, навіть якщо вона зробила йому так боляче, він не міг, тому дозволив залишитися на певний термін, поки не народить дитинку у його квартирі, а сам пішов на орендовану.

Він нікому не хотів розповідати всю правду, бо такий осуд був би справжнім стресом для вагітної жінки і він взяв весь удар на себе, ставши тим недостойним чоловіком, який легковажно кинув свою вагітну дружину.

Після почутого я зрозумів, що ніколи не потрібно робити поспішних висновків, тим більше осуджувати людей, в кожного своє життя і свій шлях.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Не потрібно робити поспішних висновків, в кожного своє життя і свій шлях