Неймовірно люблю цього пухнастика, вже не можу уявити свого життя без нього

Ми з чоловіком разом уже 10 років, у нас щаслива родина, виховуємо синочка 8 років, але є у нас одне невирішене питання, чоловік обожнює тварин, всіх, і котів, і собак, а я не переношу, тим більше у маленькій квартирі. Ситуація дуже загострилася, коли син на день народження попросив собі котика або собачку.

Що було робити, поговорили з чоловіком, я поступилася, але з умовою, що ми візьмемо якогось маленького котика, ніяких собак у квартирі.

Були вихідні, у сина сьогодні день народження, 8 років, уже зовсім дорослий і звичайно такий довгоочікуваний подарунок, не знаю, хто тішився більше: дитина чи син, але жилося з котом мені не дуже, він ще й спати до нас у ліжко приходив, а я не можу, мені не подобається все, і шерсть, і запах.

Кота купав чоловік із сином, а я все чекала, що б такого кіт натворив, щоб його можна було комусь віддати.

Минуло не мало, не багато 6 місяців, чоловік із сином поїхали в село до батьків, а я лишилася з котом сам на сам. Але все пішло не так, коту стало дуже зле, він не міг навіть на лапки вставати, я так перелякалася, через годину ми були вже у ветеринара, нам казали, що в кота сильне отруєння і він потребує серйозного лікування. Ці два дні були просто жахливими, постійні уколи, котика годувала з піпетки, здається моє серце стискалося, коли він так жалібно нявкав.

Все закінчилося добре, кіт одужав, але я зрозуміла, що неймовірно люблю цього пухнастика і вже не могла уявити свого життя, якби з ним щось сталося.

Коли приїхав чоловік, то він не вірив своїм очам, я спала в обнімку з котом.

-Що тут сталося, поки мене не було, чи мені підмінили дружину?

Чоловік мило усміхався, стоячи в дверях, а ми з котом повернулися на іншу сторону і далі продовжили солодко спати.

Тепер я й уявити не можу, як можна не любити тварин. Через декілька місяців плануємо завести ще собачку, чоловік вже обирає породу, а мені байдуже, який він буде головне, що він буде наш! Тепер потрібно вчасно зупинитися, бо кожного покинутого котика з вулиці я хочу нести додому, хоч раніше я обходила їх за декілька метрів, вже не кажу про те, щоб погладити їх.

Ми змінюємося, змінюється наше відношення до речей і це прекрасно. Мені здається, що після того як ти відкриваєшся цьому світу, світ пропонує тобі неймовірні можливості, неосяжну любов.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Неймовірно люблю цього пухнастика, вже не можу уявити свого життя без нього