Ніколи не здавайтеся, якщо ви вірите у це – йдіть до своєї мети!

Так інколи хочеться опустити руки і лишити все, втома і постійна робота виснажують і певно всі задають питання собі, як довго ще потрібно працювати, скільки зусиль потрібно прикласти задля отримання бажаного результату?

Ніхто не дасть вам відповідь на це питання, у кожного свій шлях.

Мені довелося немало попрацювати, щоб досягнути того, що я маю зараз.

Коли мені було 17 років я чітко зрозуміла чим хочу займатися у житті і почала помаленьку вибудовувати своє майбутнє. Але все якось не складалося, здавалося все, що я не роблю – завжди недостатньо. Я хотіла створити свою маленьку фірму з друзями-однодумцями, але втрачала проект за проектом і не розуміла в чому проблема, ми стільки зусиль вкладаємо в нашу роботу, але ніяк не можемо отримати результат. Натомість мій однокурсник, не без фінансової допомоги батьків, ось уже два роки як має невеликий власний бізнес і все в нього складається просто, ніби так і має бути.

Одного дня, коли я вирішила здатися і все залишити мені на емейл прийшов лист, з нами хотіла співпрацювати велика закордонна корпорація, багаторічний контракт на роки, я не могла повірити своїм очам, невже це правда, цей час настав, ми отримали те, чого так прагнули. За місяць з маленької і маловідомої фірми ми стали справжньою конкурентноспроможною організацією.

Так-от, повертаючись до питання скільки часу потрібно працювати, щоб отримати результат, відповідь буде простою – допоки не досягнеш результату. Нехай інколи вам буде здаватися життя несправедливим, і що іншим все дається легше, швидше, пам’ятайте, у кожного свій шлях до успіху, а хто швидко загоряється, той швидко і гасне.

Ніколи не здавайтеся, якщо ви вірите у це. Йдіть до своєї мети!

Оцініть статтю
NewsRegion
Ніколи не здавайтеся, якщо ви вірите у це – йдіть до своєї мети!