Сьогодні йду на побачення, можливо саме його я так довго чекала

Так же ж хочеться бути щасливою, я відчуваю що ось-ось, він десь близько, але все не вистачає останнього кроку.

Мені 35 років, я розлучена, власне сказати, що в мене було якесь адекватне сімейне життя неможливо, ми одружилися, коли мені ледь виповнилося 19 років, моєму чоловікові було 20 років, юні, гарячі, закохалися, в почуттях пристрасті вирішили одружитися і хай як родичі відмовляли нас від цього кроку, ми думали, що наші почуття назавжди, як виявилося наша ідилія тривала пів року, ще пів року ми сварилися, а потім вирішили розлучитися, і так в 20 років я вже була розлученою жінкою.

Я закінчила університет, знайшла пристойну роботу, загалом все непогано, але в особистому житті все ніяк нічого не складалося, були звичайно якісь інтрижки, але нічого серйозного.

В 30 років я пішла на ризикований крок – зареєструвалася на сайті знайомств, спочатку якось так було ніяково писати незнайомцям, а потім мені почало це подобатися. Іноді я ходила на побачення, але не розумію чому, далі трьох побачень ніколи не заходила. Вже і не розумію в чому проблема, може зі мною щось не так?

Ось до прикладу, останнє побачення, співпадіння 90%, здавалося б ідеальний чоловік, йому 39 років, працює в сфері фінансів, не красень, але милий, та й я досить непогано виглядаю в свої 35 років, постійно ходжу в спортзал та до косметолога. Того вечора я одягнула свою найкращу сукню й підбори.

Ми весело провели час, їли, жартували, сміялися, а потім попрощалися і вже пройшло два дні, а він не пише і не розумію в чому справа, що було не так?

Я собі дала обіцянку, що не засмучуватимуся через ці побачення, вони нікого ні до чого не зобов’язують і ображатися не має сенсу, але це вже десяте побачення за пів року і все щось не складається, моя самооцінка почала трохи падати. Вирішила зробити паузу з зустрічами. Натомість я записалася на танці, спортивні бальні танці, завжди хотіла навчитися танцювати танго, шкода, що без партнера, але ж не відмовляти собі у задоволенні через це.

Перше заняття було минулого тижня і якраз був один вільний партнер, хоч десь пощастило, це були неймовірні враження і я вам скажу більше, мій партнер запросив мене на побачення і він мені дуже сподобався. Не хочу забігати наперед, але з цього може щось вийти. Зустрічаємося сьогодні і якщо все пройде добре, в мене буде ще одна історія для розповіді, але вже зі щасливим закінченням.

А для вас матиму одну пораду, незважаючи на те, скільки вам років, ніколи не забороняйте собі насолоджуватися життям, немає віку, коли ми маємо перестати вірити у дива, а якщо вони довго не стаються, то робіть їх самі, хочете познайомитися з кимось, то дозвольте собі зробити перший крок. Я відчуваю, що буду дуже щасливою, хоча ні, я вже щаслива, бо живу так, як хочу, зустрічаюся з ким хочу, сама роблю вибір у своєму житті і це прекрасно. Життя взагалі прекрасне.

Оцініть статтю
NewsRegion
Сьогодні йду на побачення, можливо саме його я так довго чекала