Справжнє щастя полягає не у матеріальних благах, а у людях, які тебе оточуюють. Саме вони роблять тебе щасливим.

Ми всі прагнемо досягти успіху, зробити кар’єру, бути фінансово незалежним і загалом це дуже хороші і правильні речі, однак інколи ми так захоплюємося матеріальним, що забуваємо дивитися в небо, ми пропускаємо найважливіші моменти і емоції, тому що не маємо часу, не зараз, потім, хочемо все більше і більше. А скільки грошей нам потрібно чи яка машина має бути, щоб ми були щасливими?

Я був таким самим, з небагатої родини і все, що хотів – бути багатим, ні від кого не залежати, і загалом, це непогане бажання, але методи і спосіб, який я обрав був не найкращий, адже я пропустив і втратив все, що дійсно мало ціну, а найголовніше – час.

В гонитві за грошима, я забув про свою родину, свого маленького сина, я його практично не бачив, не знаю, коли він зробив свій перший крок і яке було його перше слово.

Прийшовши пізно ввечері додому, я ліг в порожнє ліжко, дружина спала з маленьким сином і так самотньо мені ще ніколи не було, здається в ту ніч я нарешті зрозумів в чому цінність нашого життя.

Матеріальні ресурси це лише можливість кращих умов життя, але не саме життя. Сенс мого життя – це дивитися як мій син вчить новорічний віршик разом з моєю коханою дружиною.

Пам’ятайте, важлива не обгортка, а наповнення.

Оцініть статтю
NewsRegion
Справжнє щастя полягає не у матеріальних благах, а у людях, які тебе оточуюють. Саме вони роблять тебе щасливим.