Стало зрозуміло, що не має сенсу більше так жити, на три сім’ї, потрібно було розповісти правду і нарешті нормально жити, не ховаючись на орендованій квартирі. Вони мали це зробити сьогодні, але в якийсь момент все пішло не по плану.

Софія з Максимом зустрілися декілька місяців тому, вони працювали  в партнерських компаніях і часто зустрічалися на переговорах, зустрічі були офіційними, але їхні погляди були далеко неофіційним. Вони одразу почали зустрічатись, незважаючи на те, що обидва були одружені.

Максим був батьком двох дітей, 2 і 5 років, дружина вже 5-й рік в декретній відпустці, все, що її турбувало – це діти і квартира, чи всі нагодовані, чи одяг попраний і попрасований. Вони давно з чоловіком не були близькими, тому коли максим побачив Софію пристрасть накрила його і вже ні про що інше, окрім Софії думати не міг.

Софія була одружена декілька років, дітей подружжя не мало, спочатку була робота, кар’єра, а потім кожний занурився у свої справи і дана тема не піднімалася.

Максим знімав квартиру і кожний день вони зустрічалися там, інколи були так звані відрядження і вони декілька днів проводили разом. В якийсь момент стало зрозуміло, що не має сенсу більше так жити, на три сім’ї, потрібно було розповісти правду і нарешті нормально жити, не ховаючись на орендованій квартирі. Вони мали це зробити сьогодні, але в якийсь момент все пішло не по плану.

Максим прийшов додому, але там було тихо. Виявилося, що дітей забрала бабуся на ніч. Дружина сиділа в темряві на кухні допиваючи вже холодний чай, щось явно було не так, а враховуючи наявність коханки, причина могла бути тільки однією, але Максим вирішив не спішити зі своїм каяттям і запитав у дружини, що сталося. Вона розплакалася і він не зміг втриматися й обійняв її.

Виявилося, що дружина серйозно хв0ра і її чекає тривале і дороговартісне лікування. Гроші були не проблемою, але кинути її в цю хвилину Максим не міг, тому запланованої розмови не відбулося, він вирішив бути з дружиною стільки, скільки того потребує час, вона подарувала йому двох дітей, він не кине її в такому горі.

Того вечора Максим написав листа Софії, вони більше не можуть зустрічатися, він не піде з сім’ї, сказати це особисто він не наважився.

Софія була сама не своя, такої звістки від Максима вона не очікувала, але це були не всі новини того вечора, тест на вагітність був позитивний, а хто батько – невідомо. Софія розплакалася, вона не знала, що робити, а коли додому прийшов чоловік, то просто сказала, йому, що вагітна – він був щасливий. Софія дуже швидко пішла в декретну відпустку і лишилася зі своїм чоловіком.

Ніхто не наважився розповісти правду. Постає та ж дилема, що краще: солодка брехня чи гірка правда, яка зробить усіх нещасними? Максим з Софією зробили свій вибір.

Важко сказати який був правильний вибір, лишити хоч і не кохану, але всеодно близьку людину з проблемами аби зняти з себе тягар мовчання чи зробити все аби не засмучувати її?

Зберегти хай не дуже ідеальну, але родину чи зруйнувати все і лишитися в статусі коханки і матері-одиначки?

Кожний робить вибір сам.

Оцініть статтю
NewsRegion
Стало зрозуміло, що не має сенсу більше так жити, на три сім’ї, потрібно було розповісти правду і нарешті нормально жити, не ховаючись на орендованій квартирі. Вони мали це зробити сьогодні, але в якийсь момент все пішло не по плану.