Так гнався за щастям, що навіть не помітив, як втратив його

Потрібно бути обережними зі своїми бажаннями, бо я стикнувся з проблемою, що досягнувши усього чого прагнув при цьому все одно не став щасливим.

Мені вчора виповнилося 35 років, я маю достойний дохід, квартиру, машину і я розлучений, не маю дітей і сам зараз сиджу у свої порожній квартирі. А все було не так, ще зовсім недавно.

Я завжди хотів кращого життя, я думаю це через моє дитинство, жили ми б1дно, завжди не вистачало коштів на найнеобхідніші речі, одяг і я так хотів мати все і заради цього я працював, працював багато і тяжко, і в 25 років купив свій перший автомобіль, сам, без будь-чиєї допомоги.

Все потрошки налагоджувалося, крім того я зустрів дівчину і вперше в житті по-справжньому закохався, я хотів, щоб вона була найщасливішою і пропозицію руки і серця зробив їй у Парижі, це було дуже романтично і вона сказала «так». Ми зіграли пишне весілля і вона переїхала жити до мене,  я не хотів, щоб моя дружина працювала, вона мала бути просто моєю дружиною і любити мене, а все решта я хотів зробити сам.

Щоб більше заробляти – я влаштувався на дві роботи, дохід був хороший, але я практично не бував вдома і дружина постійно була сама, спочатку її це не дуже бентежило, але через рік їй стало нудно і вона почала вимагати більше уваги, бо їй неможливо самотньо чекати мене цілий день з роботи. Мало по малу, через два роки я заробив на власну квартиру і здавалося ось воно щастя, але все пішло не по плану, дружина сказала, що хоче р0злучитися, це не сім’я, яка не бачиться цілими тижнями.

І вона була права, я був 0держимий матеріальним і не помічав того, що дійсно було важливим і втратив це. Минуло вже декілька років після р0злучення, а я досі сам, я маю все, чого так хотів, думав, що хотів, а насправді мені потрібні були дуже прості речі: любов і підтримка, на жаль, я це пізно зрозумів, коли вже неможливо було все повернути назад.

Будьте щасливими в моменті і дорожіть тим, що маєте, щоб в якийсь момент не лишитися наодинці зі своїми думками в порожній квартирі. Тепер я точно розумію, що щастя не в грошах, вона живе у серці і думках.

Оцініть статтю
NewsRegion
Так гнався за щастям, що навіть не помітив, як втратив його