Тепер я знаю, яку дівчину хочу бачити поруч з собою

В мене ніколи не проблем з дівчатами, власне я завжди з кимось зустрічався, але чомусь зазвичай всі стосунки були не довготривалими. Вже почав хвилюватися, чи то не тих дівчат обираю, чи я якось неправильно себе веду, не розумію, заспокоюю себе завжди, що просто ще не час, не зустрів своєї єдиної.

Останні мої стосунки закінчилися місяць тому і оцінюючи їх зараз, я вже розумію в чому була проблема.

Я досить непогано заробляю, маю власну квартиру, машину і дуже люблю робити різні сюрпризи, подарунки, це всім подобається, а я отримую задоволення від реакції людей.

Мою колишню дівчину звали Даша, я побачив її на одній вечірці у знайомих, вона була дуже красивою, маленька чорна сукня, високі підбори, червона помада, я не міг її не помітити. Запросив на повільний танець, так ми познайомилися і цілу ніч провели разом, власне з того вечора ми одразу почали зустрічатися.  Я робив їй постійно подарунки, через два тижні наших стосунків ми поїхали відпочивати за кордон. Все було добре, красива пара, але в мене було постійне відчуття, що все якось не по-справжньому, та й почав помічати як Даша почала мною маніпулювати, зовсім випадково мені в рекомендаціях висвічувалися прикраси, які вона так хотіла, або саме шубка за кілька десятків тисяч якраз на знижці. Крім того з’явився постійний контроль, куди йду, з ким зустрічаюся, при цьому чим вона займається цілий день, адже не працює, я не знаю. Потім з’явилися натяки, що Даші потрібна машина ще й останнього року випуску. Я не жадібний, але коли мною користуються, це вже нікуди не годиться. Наші стосунки завершилися через 4  місяці зустрічань. З собою Даша забрала дорогий годинник, каблучку і ще цілу купу подарунків від брендових суконь до дорогих парфумів, а мені лишилося рівно нічого.

Щось в цьому не так, стосунки це про двох, а в мене завжди я щось роблю, я залицяюся, я роблю подарунки, а потім ображаюся, що мене використовують.

Вирішив, що тепер шукатиму не просто красиву дівчину біля себе, а споріднену душу, щоб її цікавив не мій гаманець і те, якби мене розкрутити на дорогі подарунки, а я, моя особистість, мої інтереси.

Тому зараз я з головою поринув у роботу і надіюсь, що ближчим часом все-таки знайду ту єдину і цього разу все буде іншому, буде на все життя.

Моя порада, якщо ви відчуваєте, що з вашими стосунками щось не так, ви не щасливі – зробіть паузу, подумайте, що вам дійсно потрібно і чого хоче ваше душа, а тоді зробіть усе, щоб цього досягнути.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Тепер я знаю, яку дівчину хочу бачити поруч з собою