У кожного свій шлях, основне вірити, що ціль зовсім близько

Стосунки – це така складна штука і це я розумію не з теорії, а з власного досвіду, все-таки два шлюби за спиною, але результат – я розлучений, дітей немає, 38 років.

Але, як кажуть, негативний результат, теж результат. І хоча стосунки це про емоції, а не про холодний розрахунок, проте два попередні шлюби змушують мене підходити до вибору майбутньої супутниці більш обдумано.

Перший мій шлюб був по молодості, нам було по 20 років, така пристрасть і бажання, здавалося, що весь світ обертався навколо нас. Я зробив пропозицію руки і серця, а вона сказала – так. Ми не робили пишних святкувань, було просте студентське весілля, таке драйвове, зі зустріччю першого проміння сонця на пляжі, але мінус таких пристрасних відносин, вони дуже швидкоплинні. Через рік часу ми заспокоїлися і обоє зрозуміли, що зробили помилку, ми не мали нічого спільного, а виявилися чужими людьми і просто мирно розлучилися. Ми лишилися друзями і аж не віриться, що колись були одруженими.

Другий мій шлюб був не такий експресивний. Ми зустрічалися рік часу до того моменту, як я запропонував одружитися. На той час мені було 26 років, моя майбутня дружина була старшою на 4 роки, але тоді це абсолютно мене не хвилювало. Мені подобалося, що вона була старшою, більш розсудливою, спокійною, але з часом все обернулося в іншу сторону, стало не цікаво, я був молодий, будував кар’єру, мені хотілося розвиватися, подорожувати, а дружина хотіла дітей. Я був не готовий до батьківства і вона це розуміла, з іншої сторони, чекати, поки я доросту до цього кроку, вона не мала часу і ми теж розлучилися.

Я лишився сам на декілька років. Тепер я боявся заводити серйозні стосунки, бо кожного разу все закінчувалося однаково – ми розлучалися і нехай ми розходилися без скандалі та істерик, все одно це був дуже травматичний досвід.

З однієї сторони мені сумно, що так все складалося, а з іншої – тепер я точно знаю, яку дівчину хочу бачити поруч, більше того, я готовий стати справжнім чоловіком, головою сім’ї, готовий брати відповідальність за інших. Я хочу дітей, і сина, і дочку. Відповідно зараз я шукаю дівчину, яка розділить мої бажання і буде дивитися в тому самому напрямку, що і я. Інші легковажні відносини мене зараз не цікавлять. Я знаю чого я хочу.

Я думаю, що не один такий, кому довелося пройти нелегкий шлях до розуміння того, чого я дійсно хочу у цьому житті. Якщо у вас були схожі проблеми і ви розчаровувалися у житті, то зрозумійте одну річ, ніхто не знає, коли до тебе прийде саме твоє щастя, твоя доля. Комусь везе зустріти її в 20 років, а комусь доведеться зачекати до 40. Головне вірити, що це обов’язково станеться, вірте у це і все у вас буде добре.

Оцініть статтю
NewsRegion
У кожного свій шлях, основне вірити, що ціль зовсім близько