В сина через тиждень день народження і я розумію, що мій колишній чоловік захоче прийти зі своєю новою дружиною, але я не впевнена чи готова до цього і дуже не хочу зіпсувати свято сину.

В мого сина через тиждень день народження, йому виповниться 10 років, я вирішила, що таку дату потрібно відсвяткувати якось пам’ятно, але є от одна проблема, я з чоловіком р0злучилася майже рік назад і якщо його присутність я готова сприйнята, то його нову дружину точно не хочу бачити на святкуванні і не знаю як вирішити цю проблему.

Давайте розповім з чого все почалося. Максим був моїм першим і поки що єдиним коханням, ми зустрічалися три роки, після чого він запропонував мені вийти за нього заміж, без жодного сумніву – я погодилася. Зіграли невелике весілля і почали жити разом, ми були дуже щасливі, це була та ідеальна сім’я, про яку я завжди мріяла. Через деякий час нашу маленьку родину чекала новина – я вагітна, буде син. Вагітність пройшла добре і через 9 місяців у нас народилася дитинка. Тепер я мама, прекрасне відчуття, я була вдома, сиділа з синочком, забезпечувала домашній затишок і вірно чекала свого чоловіка з роботи.

В такій ідилії минуло 8 років, син ходив до школи, я вийшла на роботу, працювала у дитячому садочку, все було ніби як завжди, але мій чоловік почав себе дуже відсторонено вести, а через деякий час він зізнався, що вже давно має іншу жінку і хоче р0злучення. Для мене це був кінець всього, я навіть не влаштовувала ніяких скандал1в, просто не хотіла, це була зрада і розмовляти не було про що. Виявилося, що інша жінка була присутня у нашому житті вже цілий рік і він мовчав, а я весь цей час покірно зустрічала його з роботи.

Ми р0злучилися, всі питання виховання і аліментів були офіційно проговорені з юристами, помаленьку я звикла до свого статусу і почала спокійно спілкуватися з чоловіком.

Місяць назад я дізналася, що чоловік офіційно одружився зі своєю новою жінкою і тепер організовуючи день народження сина я розумію, що чоловік захоче прийти зі своєю новою дружиною, але це для всіх вона нова дружина, а для мене вона назавжди лишиться коханкою чоловіка, що зруйнувала мою родину, і моє життя. Я її ніколи не бачила і не знаю як відреагую, коли побачу, мої р4ни ще не зажили і я не хочу зіпсувати своєму сину свято.

Як правильно вчинити у цій ситуації, з однієї сторони він батько, який повністю виконує свої батьківські обов’язки і має повне право бути зі своєю офіційною дружиною на святі, але з іншої сторони – я маю сидіти за одним столом з людиною, яка забрала у мене все, я не впевнена, що зможу впоратися зі своїми емоціями.

Тепер сиджу, переглядаю запрошення і план-розсадки гостей і не розумію, що мені робити.

Думаю найперше потрібно переговорити з чоловіком, можливо він буде сам, тоді і проблем ніяких не буде і я дарма зараз хвилююся.

Якби ви були у моїй ситуації, то як би вчинили? А можливо є якийсь інший варіант розвитку подій, підскажіть, будь ласка, бо я геть заплуталася.

Оцініть статтю
NewsRegion
В сина через тиждень день народження і я розумію, що мій колишній чоловік захоче прийти зі своєю новою дружиною, але я не впевнена чи готова до цього і дуже не хочу зіпсувати свято сину.