Всі ми різні і не можна сказати, що є хороші і погані люди, всі ми в тій чи іншій ситуації хороші чи не дуже

Одвічна боротьба добра і 3ла. Але якби це дивно не звучало, вони неможливі один без одного, тому що лише в порівнянні ми можемо зрозуміти – це добре чи погано. Все відносно.

Так само із людьми, всі ми різні і не можна сказати, що є хороші і погані люди, всі ми в тій чи іншій ситуації буваємо для когось добрими, а для когось і п0ганими. Всім все одно не догодиш, та й бути добрими лише для для того, щоб тебе похвалили люди, зовсім невірний шлях, який веде в нікуди. Доброта, це те, що йде з середини, за покликом наших відчуттів, а не за бажаннями інших.

Інколи у нашому житті з’являються люди, які ведуть себе не зовсім гарно, не чесно, не справедливо і у нас може з’явитися бажання п0мсти, людина себе так же веде, то чому я не можу? Але це невірний шлях: відповідати зл0м на зл0 – це дуже погана ідея. Всі вчинки людини – це її обличчя і її репутація, і щонайголовніше – її совість, а ваші вчинки – це ваша відповідальність і ваша совість. Тому, щоб там не було – завжди дійте так, щоб ваша совість вас не турбувала уночі.

Кажуть, що потрібно притягувати у своє життя хороших людей, але життя бентежне і час від часу нам доводиться мати справу з не дуже ввічливими і вихованими представниками, тому потрібно запам’ятати основне – ніколи не вестися на про8окацію, бути стійкими у своїх переконаннях, незважаючи ні на що. Знаєте фразу: «поганий приклад – заразний приклад», але це працює і в зворотньому напрямку, якщо ви постійно дієте чесно, то з часом люди почнуть робити так само, потрібно просто трошки часу, люди дуже повільно навчаються.

Вірте в добро, завжди вірте в добре, воно сильніше і головне пам’ятайте, ви не самотні у своїх переконаннях. Скільки хороших справ щодня відбуваються навколо вас? Ви помічали? Зазвичай ми звертаємо свою увагу на якісь негативні події, а все хороше нам здається данністю, чимось обов’язковим. Ми помічаємо кожний випадок, коли комусь не поступилися місцем у маршрутці, але зовсім ігноруємо всі випадки, коли місцем поступилися, у відсотковому співвідношенні, добро явно переважає, чи не так?

А ви помічали, як часто люди відкривають вам двері або пропускають у черзі, просто так, або подають ваше улюблене печиво з верхньої полиці, навіть не дочекавшись вашого прохання, просто зрозумівши це по ваших очах. Це і є хороші справи, які відбуваються постійно навколо вас, просто зверніть  на це увагу і ви побачите наскільки цей світ прекрасний і скільки в ньому доброти.

А якщо раптом у вас з’являться сумніви, що все не так добре, пам’ятайте, ви не одні такі у цьому світі, добро навколо вас, просто зупиніться і побачте це, робіть цей світ ще кращим щодня, прямо сьогодні, прямо зараз.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Всі ми різні і не можна сказати, що є хороші і погані люди, всі ми в тій чи іншій ситуації хороші чи не дуже