Вирішуй свої проблеми сама, з тобою ніхто не буде няньчитися – так я втратила свого друга

Завжди любила свого старшого брата. Він був для мене прикладом і справжнім другом, щоб там не сталося, я завжди знала, що у цьому світі є людина, яка мене зрозуміє і підтримає. У нас була досить велика різниця у віці, 10 років, але як кажуть, ми були на одній хвилі, він навчав мене життя, але навчав дуже обережно, завжди був на підстраховці. Я думала, що так буде завжди, але як я помилялася.

В нашій родині не прийняті ранні шлюби, дуже вже ми вибіркові і ретельно підходимо до вибору своїх других половинок. Брату було вже 35 років і як він не тримав оборону, постійний суспільний тиск, що потрібно вже створювати родину, 35 років, вже немолодий, а діти і так далі і брат вирішив одружитися, довго не вибирав, його колега давно за ним упадала і він подумав, що це буде непоганий варіант, але як на мене, любові там не було. Я знаю як виглядають закохані і щасливі люди.

Але це вибір кожного. Ми всі маємо право робити так, як вважаємо за потрібне, та й ми всі маємо право на свої помилки. Не знаю, можливо, і дійсно це була помилка, а можливо я просто не хотіла ні з ким ділити свого брата.

Власне, весілля відбулося, вони почали жити окремо і як це зазвичай буває, стали віддалятися від усіх, тепер його дружина задавала тон з ким і коли вони будуть зустрічатися. Знайома система сімейного життя? Мені дуже не подобалося, що свої приходи і зустрічі з братом мені потрібно було узгоджувати з його дружиною, одного разу ми п0сварилися і тривалий час взагалі не спілкувалися.

Кожний жив своїм життям. Але одного разу в мене виникли серйозні пр0блеми, потрібно було терміново переїжджати в інше місто, а це великі витрати, оренда квартири і так далі, я вирішила звернутися до брата за допомогою, до людини, яка говорила, що завжди буде поруч.

Спочатку він не підіймав слухавки від мене, тоді я написала йому повідомлення, мені відписала його дружина, щоб я не зверталася до них за допомогою, а сама вирішувала свої пр0блеми, вони не збираються няньчитися зі мною постійно. Сказати, що це мене образило, це нічого не сказати і найболюч1ше не сама відмова, а те, що брат навіть не наважився сам мені про це сказати, а ми ж завжди були вдвох проти усього світу. Того дня я втратила друга.

З того часу минули роки, з родиною брата ми спілкуємося чисто формально, ніяких близьких відносин не має, в мене і досі обра3а на нього, хоча кажуть, що потрібно пробачати, але я ще не готова до такого кроку, та чи і потрібно йому моє пробачення, він і вибачення ж не просив, щоб його пробачати.

Ось так складаються інколи відносини, той, кому довіряв найпотаємніше, став таким далеким і чужих.

Бережіть своїх близьких і цінуєте кожну хвилину проведену разом, ніколи не знаєш, що буде далі. Інколи найближчі люди дуже швидко стають чужими.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Вирішуй свої проблеми сама, з тобою ніхто не буде няньчитися – так я втратила свого друга