Вирішив чоловік продати машину, а натомість знайшов друга

Було літо, погода неймовірна, сонце пригріває все навколо, на небі ні хмарини, ідеальний день для відпочинку за містом, але не сьогодні, чоловік надумав купити нову машину, але перед тим потрібно стару продати. Вирішили, що самі цим займемося аби не витрачати лишні кошти на торгового агента і якраз сьогодні на наше оголошення відгукнулися потенційні покупці і хочуть подивитися машину, тому домовилися про час і чекаємо.

Я вийшла на вулицю, в дворику так спокійно, діти бавляться на майданчику, бачу хтось йде, якийсь незнайомий чоловік, точно не з нашого будинку, певно наш покупець – одразу промайнула така думка. Чоловік підійшов до мене, привітався і таки-так, запитався, де знайти Михайла, мого чоловіка, я показала на двері у під’їзд. Чоловік подякував і пішов до квартири, а я лишилася чекати чоловіків на вулиці біля машини.

Чекала я довго, певно хвилин 40, що можна так довго робити, документи на машину дивитися стільки часу, вирішила розвідати ситуацію і пішла до квартири. Підходжу до вхідних дверей і чую таку гучну розмову, заходжу в квартиру, галас іде з кухню і що я бачу, в мене аж дар мови відібрало. Сидить мій чоловік з нашим покупцем і чаюють на кухні, якщо ви розумієте про що я. Я так розізлилася.

-Що це тут відбувається, ви чим займаєтеся? Це так один продає, а інший купує машину, добрі мені переговори.

-Не сердися, ми познайомилися і виявилося, що є земляками, так захотілося рідні края згадати, от і захопилися, ми вже розходимося, ще п’ять хвилинок.

І дійсно, чоловіки ще посиділи хвилин п’ятнадцять і піднялися з-за столу та й пішли на вулицю. А я, щоб ви думали, пішла прибирати за цими земляками. Ось так минув день. На відпочинок не поїхали, бо хотіли машину продати, як результат ніхто нічого і не дивися сьогодні, а я лише має додатковий привід поприбирати кухню, от тобі і вихідні.

І що робити в такому випадку, і з чоловіком немає сенсу сваритися, бо ніби і не винен ні в чому і день минув без користі.

Але знаєте чим все закінчилося, Михайло так розговорився з тим чоловік, що машину продати, то не продав, але завів собі нового друга і запланували всі разом поїхати на наступні вихідні на малу батьківщину, можливо, якраз я і там відпочину.

Тому інколи, дійсно, все що не робиться – робиться на краще.

Оцініть статтю
NewsRegion
Вирішив чоловік продати машину, а натомість знайшов друга