Я завжди намагаюся вирішити конфлікти мирно, але з нашими новими сусідами це не вдалося

Я людина зовсім не к0нфліктна і вважаю, що завжди можна знайти вихід з будь-якої ситуації, ніколи і нікому ще не допомогли сканд4ли і б1йки, але це було раніше, до того моменту, як у нас з’явилися нові сусіди на поверсі.

Мене звати Олена, мені 35 років, я мама в декреті, маю двох діток, синочка 6 років і доньку 2 років. Живемо у цьому будинку вже більше 10 років, власне, коли одружилася зі своїм теперішнім чоловіком, то він і придбав це житло, хороший район, тихий, спокійний двір, немає шумних гулянь під вікнами.

На нашому поверсі одна квартира вже декілька років пустувала і коли ми дізналися, що її купили, ще й сімейна пара, то зраділи, все ж веселіше з сусідами жити, мало що коли знадобиться. Близько двох місяців в квартирі робили ремонт, був постійний шум, але нічого, ми все розуміємо, я намагалася в цей період бути максимум часу на вулиці.

Нарешті наші сусіди переїхали в нову квартиру, ми познайомилися з ними, це була молода пара, не знаю чи одружені, чи ні, це ніяк не впливало на наше відношення. На перший погляд люди здалися приємними і вихованими, але був один мінус, новий сусід зі своєю співмешканкою полюбляли викурити сигаретку на сходинковій площадці. Шк1дливі звички інших людей мене не цікавлять, але ви мене теж зрозумійте, у мене двоє маленьких діток, а цей запах від сигарет постійно проходить до квартири, а про те, який дим стоїть в під’їзді – я взагалі мовчу. Ми живемо на другому поверсі і спуститися п0курити на вулицю взагалі не мало б викликати проблем, але тут пішла вже справа принципу.

Перший раз я підійшла до нових сусідів, намагаючись спокійно владнати пр0блему, пояснила, що так неправильно робити, вони тут не одні живуть, крім того в мене маленькі діти, які точно не повинні дихати таким повітрям, вони покивали головою, а через два дні знову продовжили палити на сходах, ніби нічого не сталося.

Наступного разу пішов чоловік розбиратися, спокійно, без конфл1ктів, результат був рівно на тиждень, після чого все повернулося назад. В якийсь з вечорів мені почувся дуже сильний шум з-за дверей, я вийшла подивитися, що там відбувається і бачу таку картину, людей з 5 просто стоять і палять на сходах, навколо просто туман від сигаретного диму. Я зробила зауваження, на що отримала відповідь, щоб не псувала людям вечір. Ну знаєте, це вже нахабн1сть і такого відношення я терпіти не збиралася, тому викликала пол1цію. Через годину нарешті стало тихо, пол1ціанти всіх розігнали, лише запах диму, який просочив всі стіни під’їзду нагадував про цей випадок.

Більше наші сусіди не курили не сходах, але скажу більше, вони з нами тепер і не вітаються, бо бачте ми 3ганьбили їх перед їхніми гостями.

І що тут сказати, не склалися у нас відносини з нашими сусідами, але кожний має поважати права інших людей, ми з ними не сварилися і декілька разів намагалися домовитися, але коли тебе не чують, то доводиться застосовувати більш ж0рсткіші міри, але все в рамках закону.

Як ви вважаєте чи правильно я зробила, чи можливо потрібно було нічого не говорити і просто змиритися, зате мали б хороші стосунки з сусідами?

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Я завжди намагаюся вирішити конфлікти мирно, але з нашими новими сусідами це не вдалося