Як часто ви зустрічаєте у житті щирих людей? А яка вона взагалі – щира людина?

Всі завжди говорять, що потрібно бути щирим, добрим, чесним, але чи задумувалися ви коли-небудь, що в реальності означають ці слова?

От наприклад, давайте поговоримо сьогодні про щирість, що вона означає для мене і яка для вас є щира людина?

Хочу розповісти одну історію, яка сталася нещодавно і частиною якої я є і сама.

Два місяці назад, вийшовши на обід, я зустріла свою шкільну подругу, Юлю, ми не бачилися певно років п’ять і спогади повністю накрили нас і ми забули про час, в результаті – я запізнилася на роботу, проте ми домовилися зустрітися ввечері і про все як годиться поговорити.

Зустріч не відкладали, того ж вечора ми зустрілися у затишному кафе після роботи. Юля розповіла, що вже встигла одружитися і більше того, вже і розлучилася. З чоловіком стосунки зовсім не складалися як і з його батьками, жили вони у батьківській квартирі разом, можливо в тому і була причина постійних сварок і непорозумінь. Врешті-решт, за чергового скандалу Юлю виставили за двері з речами, такого приниження вона ще не терпіла ні від кого і на наступний же день подала заяву на розлучення. Але на цьому історія не закінчилася, її, вже колишній чоловік недовго сумував, дуже швидко знайшов собі нову дівчину і поїхав з нею за кордон, залишивши батьків самих.

Колишня свекруха сильно прихворіла і потрапила в лікарню, син на зв’язок не виходив і за іронією долі, найближчою людиною була Юля, та сама погана невістка. Юля не відмовила у допомозі, одразу приїхала до лікарні і допомагала весь час, допоки була потрібна її допомога, забувши про старі образи, вона не чекала ні подяки, ні вибачень, а просто вчинила так, як підказувала її совість.

Чому розповідаю цю історію, бо для мене це приклад щирої і безкорисливої людини.

Щирість, коли ти просто допомагаєш, не чекаючи ні подяки ні вигоди від цього.

Щирість, коли ти чиниш так, як підказує тобі твоє серце і совість.

Щирість – це вміти пробачати і бути вищим за своїх кривдників.

Щирість – це бути собою, не підлаштовуючись під оточення і чинити так, як ти вважає за потрібним.

Ось, що означає для мене бути щирою людиною.

Цікаво, а ви вважаєте себе щирою людиною?

Оцініть статтю
NewsRegion
Як часто ви зустрічаєте у житті щирих людей? А яка вона взагалі – щира людина?