Як один вчинок, одна фраза може все змінити

Кажуть за одну ніч неможливо змінити життя, а виявляєтья – можна.

Мене звати Іра і 10 років тому трапилася дійсна важлива зустріч у моєму і не тільки у моєму житті.

Я тоді була студенткою і поверталася на вихідні додому, на вокзал я приїхала раніше і вирішила зачекати на вулиці, оскільки погода дозволяла, з собою у мене були пиріжки і заразом я вирішили перекусити.

На годиннику була перша ночі, людей було багато всюди, і приїжджаючі і провожаючі, всі лавочки були зайняті, окрім однієї, там сидів чоловік, він був весь у лахм1ттях, по вигляду він уже не одну ніч ночував на вулиці. Не знаю чому, але ця ситуація мене абсолютно не збентежила і я сіла біля нього. Певний час ми сиділи мовчки, а потім я дістала пиріжки, один собі, а один запропонувала чоловікові. Він довго дивився на мене, немов не міг повірити, що з ним хтось заговорив, він узяв пиріжок і почав несамовито його їсти, а я почала їсти свій. Вже був час іти на поїзд і я вирішили віддати решту пиріжків своєму незнайомцю, він із задоволенням їх узяв і щиро подякував. Я сіла на поїзд і на наступний день забулася про цю історію на роки.

Аж раптом мене на вулиці зупинив незнайомий чоловік і заговорив до мене:

-Ви мене не пам’ятаєте, але я хочу сказати, що ви врятували моє життя. Пам’ятаєте 5 років тому на вокзалі ви пригостили пиріжками незнайомця в лахміттях, це був я. Я втратив все і того дня хотів н4класти на себе руки, але ви своєю добротою і ласкою змінили мої думки, я взяв себе в руки і наступного дня почав шукати роботу. Все пішло добре і зараз я маю прекрасну родину і виховую донечку, це все завдяки вам, дякую.

Чоловік пішов далі, а я лишилася стояти на місці розмірковуючи, чого варте наше життя і як одне слово, один вчинок – може все змінити.

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Як один вчинок, одна фраза може все змінити