Як я з батьками мого хлопця знайомилася

Мене звати Олена, мені 24 роки, я вегетаріанка і чесно скажу, я дуже втомилася постійно всім доводити, що це нормально не їсти м’ясо, я ж нікого не змушую жити так як я, але чомусь всі інші намагаються вилікувати мене.

Я завжди розуміла, що рано чи пізно прийде той час, коли я відмовляються від вживання м’яса. Це було абсолютно свідоме рішення і я нікого не агітую робити так само, але я і не хочу нікому нічого пояснювати, моє життя – мої правила.

Нещодавно я познайомилася з молодим хлопцем, він мені одразу сподобався, тим більше, коли він дізнався, що я вегетаріанка, сказав, що завжди хотів спробувати вегетаріанство. Здається все зійшлося ідеально. Через декілька тижнів ми почали жити разом, все було добре, ми разом пізнавали всі переваги вегетаріанства, перестали вживати алкоголь, разом займалися спортом.

Мій Максим вирішив, що пора познайомитися мені з батьками, адже стосунки у нас серйозні та й батьки вже в очікуванні. Домовилися, що прийдемо в гості на вихідних. Батьки ретельно готувалися, але була одна проблема, Максим не сказав, що я вегетаріанка і те, що він теж зараз не вживає м’яса.

Була неділя, хороша погода я одягнула свою улюблену сукню, купила квіти в горщику, фіалку, в якості подарунку і сама приготувала печиво.

Ми підійшли до будинку, Максим показав своє подвір’я, де проходило його дитинство і літні вечори. Піднялися у квартиру, у дверях вже чекав батько,  він мило посміхнувся і обійняв мене, тут підбігла мама, я привіталася, подала квіти і печиво, вона приємно посміхнулася і подякувала за подарунки.

-Яка ж ти красива, але така худенька, що взагалі нічого не їси, ну нічого, ми тебе відгодуємо. Сину, а ти що геть втомився з тією роботою, одна шкіра і кістки, геть схуднув. Ну, проходьте, мийте руки і сідайте за стіл, будемо знайомитися.

На столі дійсно було поставлено багато страв, але по запаху було зрозуміло, що вони всі з м’ясом.

Ми сіли за стіл, мені запропонували вино, я відмовилася, сказала, що не вживаю алкоголь.

-Ти хворієш, якісь проблеми зі здоров’ям чи можливо ви не все нам розповідаєте і нас чекає поповнення?

-Ні, я просто не вживаю алкоголь, ніякий, власне я вже два роки як і м’яса не їм.

-Як м’яса не їси, а що ти їси?

-Та багато чого, овочі, фрукти, крупи, насправді є таке різноманіття плодів, що я і подумати раніше не могла.

-А чим же ти сина годуєш, салатами чи що?

-Мамо, – втрутився Максим – я теж зараз не їм м’яса і мені це дуже подобається.

За столом запанувала тиша, ми не знали про що говорити, мама подала моє печиво, його ми і їли, запиваючи чаєм.

В цій незручній ситуації Максим сказав, що нам пора і ми попрощавшись пішли додому.

Я розуміла, що знайти спільну мову з батькам мені буде не легко, враховуючи, що проблема для них була не лише в тому, що я вегетаріанка, а і те, що і їхній син тепер вегетаріанець. Але це ж не я його змусила відмовитися від м‘яса, він сам захотів.

І так кожний раз я маю виправдовуватися за свій стиль життя.

Того вечора Максим намагався заспокоїти мене, головне, що він мене розуміє, а інші нехай думають, що хочуть, це наша сім’я і ми самі будемо вирішувати як житимемо. Того вечора сюрпризи не закінчилися, Максим сказав, що любить мене і запропонував вийти за нього заміж. Я погодилася. Я щаслива з ним, він мене розуміє, а решта неважливо.

Оцініть статтю
NewsRegion
Як я з батьками мого хлопця знайомилася