Закохалася в хлопця, а він через тиждень зник, прихопивши з собою мою норкову шубку.

Один одного вартують, це коротка характеристика моїх недавніх знайомих.

Зустрічалася сьогодні зі своєю подругою і вона розповіла мені про один випадок, поділюся і я з вами ним.

Часто говорять, що є такі не дуже добросовісні дівчата, які заманюють хлопців і маніпулюючи ними отримують все, що їм потрібно, дорогу вечерю, коштовні подарунки тощо, а потім пропадають, як крізь землю. Але чи думали ви, що і хлопці такі є, так звані альфонси. От про одного такого зараз і розкажу.

Олені 25 років, вона за мету свого життя поставила одруження з заможнім чоловіком і забезпечити таким чином собі достойне життя, була вона непоганою людиною, але досить меркантильною по відношенню до чоловіків, не одне серце розбила, але все не знаходила достойного кандидата і тут випадково познайомилася з молодим хлопцем. Його звали Андрій, 28 років, спортивний, білосніжна усмішка, стильно одягнений, загалом – ідеальний. Олена одразу накинула на нього оком, але цього разу все було по-іншому, здається Олена вперше в житті закохалася. Вона швидко його звабила, ну так вона думала. Андрій розповідав, що живе у столиці, тут він на тиждень по роботі, у відрядженні.

Швидко в них зав’язалися стосунки, Андрій весь цей час жив у Олени, при чому за її рахунок, а потім просто зник безслідно прихопивши з собою Оленину норкову шубку, аж смішно від цієї ситуації.

Як потім виявилося, ні з якої Андрій не зі столиці, а з сусіднього містечка і займається тим, що маніпулює жінками і витягує з них гроші. От і зустрілися дві споріднені душі, один одного кращий, що Олена, що Андрій.

Мораль цієї історії проста, потрібно завжди бути чесним і по відношенню до інших, і по відношенню до себе, бо рано чи пізно за все доводиться платити.

Після цієї ситуації Олена змінила свій стиль життя, влаштувалася на роботу і тепер розраховує тільки на себе, адже один раз опинилася на місці своїх хлопців і відчула всю образу такого відношення. Надіюсь Андрій теж рано чи пізно зрозуміє, що така поведінка, і таке життя – це легкий варіант, але довго так не проживеш, рано чи пізно знайдеться хтось сильніший за тебе, хитріший за тебе і ти опинишся по ту сторону маніпуляцій, як це сталося з Оленою.

Нехай в житті вам трапляються лише щирі і чесні люди і самі будь такими. Всім добра!

 

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Закохалася в хлопця, а він через тиждень зник, прихопивши з собою мою норкову шубку.