Запорука нашої родини була чесність, але все змінилося в один день

10 років прожив у шлюбі і точно не очікував такого вчинку від дружини, все ж ніби було добре.

Ми познайомилися, коли мені було вже 30 років, моя дружина на той час була розлучена і мала сина 5-ти років, але це ніяким чином мене турбувало, адже фінансово я був успішним чоловіком і міг спокійно забезпечити сім’ю з трьох осіб, та й дітей дуже давно хотів, тому одразу полюбив маленького Сашка, як свого рідного.

Через пів року зустрічань ми вирішили жити разом, весілля не робили, дружина не хотіла ніяких пишних святкувань, тому ми просто розписалися. Сина я одразу всиновив, тому він мій, рідний, хто щоб там не казав. Через декілька років наша сім’я поповнилася донечкою,  дружина пішла в декрет і нарешті могла повністю насолодитися радістю материнства.

Жили ми мирно. Здається двоє самодостатніх людей знайшли один одного і гармонію в житті. Але це все було лише ілюзією благополуччя.

Якось забираючи пошту, я побачив дивний лист з банку, він адресувався дружині, але вона ніколи не мала ніяких рахунків в банку, тому мене це насторожило і я зробив не зовсім правильно, але вирішив відкрити лист. Там було зазначено, що у дружини є рахунок на кількасот тисяч, який вона відкрила три роки тому. Для чого їй ці гроші, чому вона нічого не розповіла мені про них, звідки взялися ці секрети? Я вирішив на довго не відкладати розмову і як тільки прийшла дружина, я запросив її на кухню для розмови, вона трохи була збентежена моїм настроєм. Я протягнув їй лист, по її очах було зрозуміло, що це ніяка не помилка, а дійсно вона потаємно відкрила рахунок в банку. Розмова була нелегкою, ми не сварилися, але було зрозуміло, що так як раніше вже не буде, між нами з’явилася недовіра.

Виявилося, що дружина дуже боялася, що я її кину, знайду молоду і красиву і вона лишиться з дітьми ні з чим, тому відкрила секретний рахунок, де частина грошей була її, частина з тих, що я їй давав, і частина – з проданих подарунків, які я їй дарував. Але чому? Я ніколи не давав ніяких приводів для таких підозр, я усиновив сина, він теж мій, я його батько. Основною умовою наших стосунків була чесність, а зараз я не розумію з ким я жив ці 10 років і чи дійсно вона мене колись кохала чи я був просто зручним варіантом для неї.

Наші відносини стали напруженими, відчувався той холод, який з’явився між нами. Через 3 тижні у нас річниця весілля, 10 років разом, але чи має наша сім’я майбутнє, поки не можу дати собі відповідь, все дуже складно.

На вашу думку, чому дружина так вчинила, причина в тому, що вона вже один раз лишилася без чоловіка з дитиною і тепер боялася, що це повториться і просто страхувала себе таким чином чи проблема в тому, що я їй був потрібний просто для фінансового забезпечення, бо коли я дізнався, що вона продала мої подарунки, а отримані гроші поклала на рахунок, це було приниження і знецінення всього того, що я робив для неї.

Як правильно вчинити, я не знаю…

 

Оцініть статтю
NewsRegion
Запорука нашої родини була чесність, але все змінилося в один день