Завдяки соціальним мережам ми познайомилися, але через них ми і розійшлися.

Мені здається, що я починаю втрачати відчуття реальності, бо не можу зрозуміти, що відбувається на яву, а що просто історія із соціальної мережі.

Без сумніву ми живемо в неймовірний час розвитку технологій. Більше немає відстані, ти можеш за декілька секунд опинитися у найвіддаленішій точці земної кулі або поспілкуватися з близькою людиною, яку так давно не бачив. І все частіше чути від людей історії як вони познайомилися в інтернеті, а тепер одружуються, але у такому спілкуванні є і свої недоліки. Дуже часто наші гаджети і особисті сторінки стають ціллю для наших ревних половинок, яким так і кортить перевірити телефон, зайти на сторінку і подивитися, хто, кому, які вподобайки ставить, з ким переписуєшся і так далі, і це дуже неприємна історія.

Власне і це стало причиною мого розриву з колишньою дівчиною. Саме цікаве, що ми самі познайомилися в інтернеті, у нас були спільні друзі і одного разу мені висвітлило її сторінку в рекомендаціях, я зайшов до неї, мені вона дуже сподобалася, я поставив лайки і прокоментував деякі фото, трошки компліментів ще нікому не завадили, вона відписала в особисті, і з цього все почалося.

Спочатку було листування, від “доброго ранку” до “спокійної ночі”, ми обговорювали все і нам було дуже цікаво, тому я запросив її на побачення в реальності і з того вечора ми більше не розлучалися, ну, до цього часу.

Через два тижні ми почали жити разом і все було добре до того моменту, коли вона не почала мене ревнувати, причому приводи були ну абсолютно надумані, я лишній раз взяв телефон у руки і вона вже думає, що я з кимось переписуюся, можливо в неї страх через те, що ми самі так познайомилися чи можливо вона просто така ревнива. Але якщо просто підозри ще можна було пробачити, то коли я застав її як вона нишпорить у моєму телефоні, то моє терпіння закінчилося, натомість моя дівчина, замість того, щоб вибачитися почала ставити претензії, що я поставив лайки якійсь дівчині і це одразу прирівнюється до зради. Ми посварилися, а я собі думав, чи є сенс продовжувати такі стосунки, коли вже з самого початку присутня така недовіра і неповага до особистого простору.

Знаєте, я ніколи не ставив паролі  на телефон чи ноутбук, але це не означає, що можна ритися і перевіряти всі мої повідомлення, це недостойна справа. Любов – це про довіру.

Зранку я попросив уже мою колишню дівчину з’їхати з моєї квартири.

А ви колись перевіряли телефон вашої другої половинки або можливо ви самі опинялися на місці тих, кого перевіряли? Погодьтеся, неприємне відчуття, коли тобі не вірять.

Будьте чесними і поважайте особистий простір інших людей, тому що якщо вже з перших днів не довіряєте один одному, краще завершити такі відносини.

Оцініть статтю
NewsRegion
Завдяки соціальним мережам ми познайомилися, але через них ми і розійшлися.