Знайдіть своє щастя у собі

Що найчастіше Ви бажаєте людям під час якихось святкувань, будь-то день народження, весілля чи якась інша подія? Щастя, здоров’я, любові? Думаю, що так. А чи задумувалися ви, коли проговорюєте ці слова, що вони означають, що таке щастя?

В мене на минулому тижні був день народження, 30 років, вже не мало, але я не про вік, у всіх привітань було одне і теж слово – щастя. І я почала думати, а що таке щастя для мене?

Мені 30 років, я не одружена, та й коханого чоловіка не маю, робота є непогана, але розумію, що це лише сходинка у моїй кар’єрі, я не досягнула результату, який би мене задовільнив.

Що мені потрібно мати, щоб бути щасливою? Чоловіка і дитину, непогано і я не проти, але чомусь невпевнена, що після цього я скажу – я щаслива.

Гроші і кар’єра? Теж добре, але для мене це завжди було лише засобом для задоволення свої потреб.

А може все насправді набагато простіше. У кожного своє щастя і це той поштовх, який змушує щоранку прокидатися, це наші мрії, які переносять нас в інший світ, наша мета, наші цілі, близькі люди, що наповнюють твій простір теплотою, це миттєвості, в які перехоплює дихання.

Це моє щастя, і якби хтось попросив дати визначення цьому слову, то я не змогла, але якби потрібно було його відчути, то я перенеслася б за долі секунди в обійми своєї мами або в ранкові гори, де минулого року в 6:30 ранку в густому тумані я зустрічала сонце або коли перший раз побачила у дзеркалі своє загоєне тату. Це всі ті миті, коли я була щасливою. Моє щастя.

Не потрібно зациклюватися на якось умовностях і стереотипах, які диктує нам суспільство, відчувайте себе, свої бажанні і йдіть за внутрішнім покликом, це єдиний вірний шлях до щасливого життя.

Тепер, коли мені бажають бути щасливою, я просто мило посміхаюся, бо уже щаслива і це точно не залежить від того скільки мені років, яка в мене робота чи соціальний статус. Щастя – це не про зовнішні атрибути, це про твоє внутрішнє відчуття, твою гармонію, і ніхто краще за тебе не дасть тобі відповідь, що таке щастя для тебе.

Знайдіть своє щастя у собі.

Оцініть статтю
NewsRegion
Знайдіть своє щастя у собі